Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem normális szélességű...

Miért nem normális szélességű helyeket jelölnek ki a parkolóban?

Figyelt kérdés
Nem a beparkolás a probléma, de egy-egy gyorsabb ajtónyitás után előfordulhat, hogy nyoma marad és menni kell. Ilyenkor ismét keresni kell, ami még idő.
2022. jún. 7. 11:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10: itthon is van, ott írtam a #4-ben. Családi parkolóhelynek hívják.
2022. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%

11 bocs nem olvastam végig mindent.


Akkor már otthon is megy az agymenés. Lassan akkor jön majd a női parkoló is.

2022. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"egy-egy gyorsabb ajtónyitás után előfordulhat, hogy nyoma marad és menni kell. Ilyenkor ismét keresni kell, ami még idő"

szóval az a problémád, hogy miután nekib*szod egy parkoló autónak az ajtódat új helyet kell keressél, ami idő? Csodás ember vagy!

2022. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A családi parkoló egy valid dolog lenne. Ezt mindenki tudja, aki már próbált gyerekhordozót berakni az autóba vagy akinek akkora gyereke van, aki még nem tudja magát bekötni. Mindkettő igen körülményes résnyire nyitott ajtónál. A baj csak azt, hogy rendszeresen elállják olyanok, akiknek semmi szükségük nincs rá.
2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14 igazad van, mint eltern-kind parkplatz (ahogy a legtöbb helyen) rendben van. De amikor a mai világban, amikor már a hülyéket is úgy kell leírni, idiot:innen, hogy gendersemleges legyen, ne rakja már mi senki, hogy anya-gyerek parkoló, mintha az apa nem is mehetne a gyerekkel, vagy ha megy, neki ne lenne szüksége a helyre.
2022. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Google fordítóval lett kiírva a kérdés?
2022. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"egy-egy gyorsabb ajtónyitás után előfordulhat, hogy nyoma marad és menni kell"


Ha egy tajparaszt vagy, ki kib..ssza az ajtót mint pottyantós budi ajtaját, ezzel összecseszve a másik kocsiját, az ellen sajnos semmi nem véd.


Gondolom elérhetőséget nem hagysz károkozás miatt.

2022. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#13: jó, hogy leírod az értelmezést... Ezen át is ugrottam...


Vajon tényleg ezt érti alatta a kérdező, hogy gyakorlatilag cserbenhagyást követ el, lelép a károkozás helyszínéről??? Atyavilág! :(((

2022. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érthetetlen... Amikor beáll, akkor konkrétan látja az ablakon a távolságot.... Miért csapja ki az ajtót, mint otthon a fabudinál????
2022. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg legtöbb esetben amit én észrevettem nem a parkolók szélességével van a baj, hanem azzal hogy egyesek úgy állnak be hogy rajta állnak a vonalon gyakorlatilag. Persze vannak akik kénytelenek így parkolni mert elég egy autós aki nem úgy parkol ahogy kellene és a többi aki mellette van kénytelen úgy beállni hogy legalább annyira kitudja nyitni az ajtót hogy normálisan kiférjen, aztán oda áll a másik szintén úgy és a végén az lesz egy sorban marad egy hely ami elég szűk és egy méretesebb autó maximum úgyfér be hogy nem nyitja ki az egyik ajtót sem. Itt nem aparkoló felfestésekkel van a baj, hanem azzal hogy elég egyetlen egy aki rosszul parkol és már fel is borult a rend. Persze ha a sorban több hely van és egy hely kihagyásával a többi normálisan parkol akkor max egy hely marad üresen úgy hogy oda senki nem fér be normálisan, a többi meg jó ha rendesen beparkolnak.


Meg nekem sokszor az is a bajom hogy Tesco vagy Auchan vagy más hasonló hely parkolójaúgy van kialakítva hogy a bevásárló kosarak helye mellett lehetetlen normálisan beállni mert ha én beálok rendesen akkor az ajtót nem tudom kinyitni normálisan hogy ki is férjek mert van egy védő korlát ami védi az oldalfalat attól nehogy valaki nekicsapja az ajtót, és ezzel nem is lenne probléma, csak a védőkorláttal egy vonalba kellett volna feljelölni a parkoló vonalát ésúgy normálisan be lehetne állni egy telejen átlagos autóval úgy hogy a másik vonaltól is elég távolságra van és a mellette parkoló autó is normálisan betudna állni.


Persze erre akkor döbbennek rá amikor már kész van amunka és átvették és látják mi van.

2022. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!