Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell külön bemutatni a...

Miért kell külön bemutatni a forgalmit az olcsó tankoláshoz? Nem elég, ha a rendszám magyar?

Figyelt kérdés

"A Mol pénteki közleményében arra kérte a vásárlókat, hogy a benzinkutaknál a fizetéskor minden esetben mutassák be a forgalmi engedélyüket, hogy a pénztárnál a hatósági árra tudják módosítani a vásárlás összegét."


Miért kell ehhez forgalmi? Nem elég, ha azt mondom, hogy 5-ös kút, kinéz az ablakon, és látja a rendszámot?


A kutakon, ahova járok, mind rálátni a tankoló autókra a pénztártól.


2022. máj. 29. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A törvény a rendszám alapú azonosítást írja elő. Ha a rendszám alapján nem azonosítható az autó honossága, akkor kérheti el a forgalmit.

Hogy a MOL öltönyös rabszolgái milyen firkálmányokat küldtek ki az ügyfeleknek és a kutaknak, ebből a szempontból irreleváns.

Csak a törvénynek vagyok hajlandó eleget tenni, a MOL körlevelének nem. Nem mutatok forgalmit, és nem fogok többet fizetni, ennyi.

Ha nem tetszik, lehet betenni zsebből a kasszahiányt.

Én vagyok birtokon belül, a benzin már nálam van, viszont a pénz csak akkor lesz nála, ha lecsökkenti az árat.

2022. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: nagyon fognak szeretni a mögötted állók a sorban az tuti.
2022. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11, gratula jó magyar tipikus mentalitas 😄 nem olyan nehéz elő keresni azt a forgalmit, konnyebb mint veszekedni. Nem fogja érdekelni ha nem mutatod meg akkor 700ert fogsz tankolni
2022. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Én vagyok birtokon belül, a benzin már nálam van"


Viszont nincs kifizetve, úgyhogy nem távozhatsz így, ha meg távozol, akkor rád hívják a rendőröket.

2022. máj. 29. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!