Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan létezhet még mindig az...

Hogyan létezhet még mindig az a tévhit hogy a BMW nem gyárt megbízható/jó autókat a nép fejében?

Figyelt kérdés

Semmi provokáció nélkűl,tényleg kiváncsiságból érdekelne.


Hogyan ‘maradt meg’ az emberek fejében hogy a BMW nem gyárt megbízható és vagy jó autókat, meg hogy ‘gatyád rámegy’ stb.. tudjátok.

A most lefingott ingyé’ vett hulladékoktól eltekintve (ami ugyebár igaz bármelyik Mercire és Audi/VW-re)


Namármost a németeknél maradva, melyik gyártónak nem volt rosszúl/jól sikerűlt konstrukciója?

BMW-nél ugyebár a lánc és stb problémák a N Motorkódos daraboknál és a híres 4,4 N63

Audinál/VW a TFSI/TSI igen sokáig és Multitronic nameg 2.5 TDI

Mercinél így hirtelen az akkori láncszakadós m272 és m273 jut így hírtelen eszembe, meg a korai rozsda…


Én arra a következtetésre jutottam hogy mindegyik gyártónak van jól és rosszúl sikerűlt modellje, és nem érdemes egyiket sem egy kalap alá venni, hogy na most ez mind xar.


Remélem nem vett senki semmit magára és értelmesen és kúltúráltan írja le mindenki amit gondol :)



2022. máj. 23. 13:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én sem étzem tévhitnek a dolgot. Szimplán annyi, hogy a BMW-k nagyjából 100%-a bonyolult, összetett konstrukció. Ebből jön a kimagasló vezetési élmény, és a vaskos számlák meg a kopó/fogyó alkatrészekre is. Ebből meg a garanciális időszak utáni tulajok halogatott, elmaradt szervizelésének következményei.

A kigyulladások okát mar egyertelműen azonosították, lehet megelőző karbantartást vegeztetni, de ugye ez sem erősíti a megbízhatóságat a márkának.

2022. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mert a BMW egy xar. Ezért.
2023. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!