Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A zégeres féltengelycsukló...

A zégeres féltengelycsukló leszedésére létezik más módszer a kalapácson meg a flexen kívül, úgy hogy a tengely a blokkban marad? Vagy hogy kell megütni, hogy lejöjjön? Ez lutri nem? Nem ez a szakszerű módja ennek, vagy igen?

Figyelt kérdés

Már szétvertem kettőt, (régebben se jött le, meg most se) és kétlem, hogy ez a módszer működne a valóságban. Szerintem a youtube-on nem rakják rá a zégert.


Van itt valaki aki bevált módszert tudna? Flexelni nem szeretném, és a tengelyt se kiműteni...


Megfúrni valahogy?


Olyan írjon már legyen szives aki csinált is már ilyet köszönöm.



2022. máj. 22. 10:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Azt írod a flex balesetveszélyes, de amiket írsz, az alapján egyértelmű, hogy a te kezedben minden balesetveszélyes. Ez nem a te szakmád. Akinek problémát okoz a váltóolaj feltöltés, meg fúróval akarja levenni a csuklót, meg még azt sem tudja, hogy a gépzsír nem gyúlékony... annak nem sok keresnivalója van ebben a témában.


Oka van annak, hogy én is fodrászhoz megyek és nem magam vágom a hajam...

2022. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21 A rugóösszehúzós agymenést már nem is mertem írni...
2022. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Ok, nektek meg jó kalapálást!


Én úgy csinálom ahogy akarom mivel az én verdám, járjatok fodrászhoz vagy akihez akartok.


Látom egy szerelő vagy gépész se kommentelt ide!

2022. máj. 22. 17:05
 24/30 A kérdező kommentje:
Szokásos olvastam meg láttam a neten panelhuszárok...
2022. máj. 22. 17:15
 25/30 anonim ***** válasza:

Ha úgy csinálod, ahogy akarod, akkor mégis mi a f*szért teszel fel kérdéseket? Nem tudod megcsinálni, megkérdezed hogy kell, mi válaszolunk, erre nekiállsz hisztizni. Hát akkor segítsen rajtad a sírásó...


De ha szerinted csak "olvastam", meg "láttam" mindent, akkor hajrá, neked meg jó fúrogatást. Bár azt egyébként leírnád, hogy milyen csodafúród van, ami viszi az acélt? Mert szívesen vennék én is olyat. Persze majd amikor 3 fordulat után kicsorbul, akkor ne nagyon lepődj meg. Acél féltengelycsuklót fúrni... :DDDDDDD Nem is tudom melyik része nevetségesebb.

2022. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

:D


Képzeld lehet fúrni :D

Nem árulom el hogyan!!!


Komolytalanok vagytok tényleg!


"mi a f*szért teszel fel kérdéseket?"


A Náza is értelmes élet jelei után kutat, hasonló sikerrel mint én itt a válaszok között....

2022. máj. 22. 19:08
 27/30 Vortrex ***** válasza:
Ez nem seeger gyűrű, hanem egy sima acél körgyűrű, ami bepattan a helyére, és húzásra lehet kipattintani, de szerintem is jobban jársz vele, ha megpróbálod megfúrni. Ha van egy kis szerencséd, még a tenyeredbe is beleáll.
2022. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27 :D


Eleve nem is értem mit akar fúrni. Meg hogy, hogy a bordákat ne tegye tönkre?

De lehet jobb is, ha nem tudom. Ilyen információ csak rombolja az agysejtet.

2022. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Vortex mi áll bele?


A Szárát fogom fúrás közbe, és a tölcsér alak palástját fúrom majd meg derékszögben.


Miért tenném tönkre a bordákat?


Azért azt érzi az ember, ha egy anyagot átszakítani készül a fúró hegye, de ezt komolyan magyarázni kell? :D


2-3 lyuk elég amit feltágítva már egy csavarhúzóval hozzá lehet férni a gyűrűhöz és kiakasztani a medréből, onnantól lehúzható lesz a csukló. Feltéve ha nem titán-karbid ötvözetből van az a szerencsétlen csukló..

2022. máj. 24. 11:52
 30/30 Vortrex ***** válasza:
Te férfi
2022. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!