Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az igazság abban, hogy az...

Mi az igazság abban, hogy az egyik nagyáruházban lehetett venni navigációt Magyarországit? Nekem nem kell külföld. Hol lehet olcsón venni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyarországit??

Olyan navit akarsz venni, amin csak Magyarország térkép van?!

A nagyáruházi olcsó navigációkon általában Kelet-Európa térkép készlet van.

Érdemes lenne körül nézned teszveszen, vaterán, ott is kapsz garis, új készüléket, és általában adják hozzá a teljes Európa térképet.

Esetleg kérj meg valakit, hogy segítsen készüléket választani, ha ennyire nem vagy otthon a témában.

2010. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Úristen! magyar ember magyarországon GPS-t használ ???? pff h még a saját országodban sem igazodsz el.
2010. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni akár a Tescoban is, navigációt full Európa térképes IGO 8 szoftverrel, Mypilot, Orion márkáknál fordul elő főleg, de van TomTom is csak azon más szoftver fut, de az is szokott lenni full EU térképpel, árban kb.: 30000-45000 Ft, de ha van ismerősöd aki tud rá tenni szoftvert akkor jobban megéri egy webáruházból rendelni, pl. Speedshop itt egy modell amit merek ajánlani:Wayteq - X920BT (nagy 5"-os kijelzővel, navigációs szoftver nélkül) (a kisebb tesóját próbáltam ki az IGO Amigo-val ment, az egy x820 BT volt) , nagyon okos kis navigáció, egyben médialejátszó is, FM transzmitterrel, ami által a rajta nézett filmek hangját az autó hangrendszeréről (autórádión keresztül) hallhatod, vagy pl. a Bluetooth funkció amivel betárazhatod a telefonkönyvet a mobilodról és a készülékről tudod indítani/fogadni a hívást a mobilodról, stb. konkrét link: [link]
2010. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg az előbb küldött linkem nem működne itt egy másik, amin tájékozódhatsz:


[link]

2010. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen Magyarországon!

Miért ez ennyire érdekes?

Vagy te talán nem töltöd mással az idődet minthogy egész nap kocsiba ülsz és feltérképezed a helyiségeket?

2010. szept. 17. 01:22
 6/8 anonim ***** válasza:
én arra értem h itt MO-n minek GPS??? ha el akarsz jutni vhova és nemtod hol van akkor megnézed a térképet és h merre kell menni és elindulsz, ennyi, jah és nem azzal töltöm az időm h a térképet bujjam egész nap csak tisztában vagyok vele h meik város merre található, hamár itt élek Mo-n (sajnos)
2010. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valamennyire igazad van.

Csakhogy a térkép annyira nem pontos.

Meg ha visz a forgalom lehet nem tudod megnézni.

2010. szept. 18. 03:02
 8/8 anonim válasza:
A Mionak van csak magyarországis gps-e
2010. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!