Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemerült akku mennyi idő...

Lemerült akku mennyi idő alatt tér észhez?

Figyelt kérdés
Van egy jó állapotú, fél éves akkumulátorom, keveset volt használva de sajnos le van merülve. Ha berakom az autómba mennyit menjek vele folyamatosan, hogy utána már egyből indítsa a járgányt? Mert azt mondták hogy helyrejön, ha tényleg jó.
2010. szept. 16. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ha teljesen le van merülve akk felkell töltened. most azt az egy éjszaka amíg tölt kilehet bírni gondolom nem éjjel nappal használod a kocsit
2010. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha le van merülve, be sem indítja az autót. Így kicsit okafogyottá válik a kérdés. Egyébként keveset használt akku újraélesztésére legjobb megoldás az, ha feltöltöd hálózati töltővel (lehetőleg ne gyorstöltéssel, mert nem fog neki örülni), aztán kis terheléssel kisütöd. Legfeljebb 2-3 ilyen ciklus után tökéletes lesz.
2010. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lejt az udvar, másodikban kigurulok és már megy is :D
2010. szept. 17. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor még valamennyi lehet benne. Hát őszintén szólva a rosseb sem tudja mennyit kell menned... menjél vele mondjuk 30 km-t... szerintem annyi elég neki. ha nem, akkor tévedtem xD
2010. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kocsim user manuáljában 1,5 órát ír.
2010. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma sikerült mennem vele összesen 40 km-t, közben nem mertem leállítani sehol, inkább kint őrizték. Most már indítja a kocsit, de még nem az igazi. Ha estig nem merül akkor sztem jó lesz, de még kell neki szerintem pár km hogy töcc-röffre induljon :P
2010. szept. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!