Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Mercedest vegyem meg?

Melyik Mercedest vegyem meg?

Figyelt kérdés

2009 évjárattól a w212 E350 eseket néztem 231 lóerőst és a 265 lóerőst.

Maximum 15.000 euró a limit.

Tudnátok adni pár tippet hogy körülbelül mennyi kilométerrel érdemes ? Mire kell oda figyelni ?tudom hogy állapotra veszünk autót de azért mégis nagyjából)

Esetleg tapasztalatokat írnatok akinek ilyen autója van vagy volt.

Legrugosat vegyek vagy kerüljem a legrugost ? 7 g tronic vélemény ? Előre is köszönöm



2022. ápr. 29. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Megbízható erős autóra van szükségem ezt hozzátenném. Mindenképpen 3.000 köbcenti a minimum
2022. ápr. 29. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne kilométerre vegyél autót hanem állapotra.
2022. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok. Köszönöm a válaszod. :)
2022. ápr. 29. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég jónak tűnik:

[link]

2022. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Józsi
2022. ápr. 29. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen Géza.
2022. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Merci váltók általában jók, én már inkább automatában vennék ilyen autót. Légrugó is nagyon jó, úgy rugózik mint semmi más, de akkor vedd, ha elfogadod hogy lehet hogy költeni kell a cseréjükre ha elfosódnak. Persze már vannak jóval olcsóbb kínai utángyártottak is. De inkább állapotot nézz, ne felszereltséget vagy km-t.
2022. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
A km-t felesleges nézni már ilyen korú autónál mert az a lényeg , hogy minél több minden legyen megcsinálva/cserélve rajta sőt azt is mondhatnam ,hogy már ami többet futott nagyobb eséllyel voltak javítva a nagyobb összegű dolgok pl ha nem 210e km van benne hanem 290e km. Elő életet kellene nézni, szervizkönyvet, számlákat. 7g tronic váltó jó ha rendben volt tartva,legrugo pedig egyéni kérdés , hogy fontos-e neked.
2022. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!