Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság "elítélendő" Trabantt...

Manapság "elítélendő" Trabanttal közlekedni?

Figyelt kérdés

Hamarosan meglesz a jogsim, és a 2 ütemű Trabi a szívem választottja, több okból is, pl:

-Az egy olyan autó, amit én magam meg tudok venni és fenntartani (10 ezer ft a negyedéves biztosítás...)

-nem akarok a szülői BMW-vel rajkodni a diszkó előtt

-Szeretem :)


Csak azon aggódok, hogy majd kiröhögnek, mert Trabim van :(


2010. szept. 16. 18:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
ha diszkóba mész szerintem a bmw-vel menj:) de amúgy szerintem nem gáz, nekem bejön, és netörődj mások véleményével, valakinek trabantja sincs pl aki busszal jár. és az se ciki
2010. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát leginkább azért elítélendő, mert aki a pirosnál mögötted áll majd, az meg fog fulladni a szagától. 2010ben azért ne két ütemű trabantot vegyél már, csoda, hogy még nem vonták ki őket, igazi merénylet a Föld ellen.
2010. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

No igen, azért érdemes lenne annyi pénzt belefeccölni, hogy zöld legyen, minimum 4 ütemű. Szóval először is ezért tartják gáznak, szó szerint.

Amúgy én szeretem a retrót, gyerekkoromban nekünk is trabink volt, és imádtam, szóval nekem megdobban a szívem, ha látok egyet.

De tény, hogy sokan kinevetik ezeket az öreg autókat, ha szereted, neked tetszik, akkor az ilyeneket sz*rd le.

Ha marad a két üteműsége, tehát, hogy nagyon füstöl, akkor én inkább dühöt érzek, és sztem sokan vannak még ezzel így. Szép dolog hogy így fenn tudod tartani stb, de legyen környezetbarát.

A kinézetével nincs gond.

2010. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
Nekem mindegy, de én soha nem ülnék bele... nem azért, mert trabi, hanem mert ha csattansz, nagy a sansz, hogy bajod lesz. Én inkább járok busszal, vagy gyalog, de nem vállalom be, hogy egy papírdobozban üljek, ahol ha gond van tuti megrokkanok.
2010. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egy ilyen korú diesel kocsi jobban szennyezi a környezet mint egy kis 600ccm-es trabi...


Am sztem nem elítélendő mert van akinek még olyanja sincs.

2010. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nekem is a biztonságával van kivetnivalóm, amúgy imádom a gépet, van egy a kertemben szépen felbakolva gyönyörű gyári állapotban az utókornak.

Ha a szüleidnek bmw-je van, akkor tuti kisegítenek valami masszívabb gépezetre.

2010. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nekem a Wartburg 353 W jobban bejön :P Meg az azért az csak 1000ccm :D és 45LE de csináltass a tiédre egy rezót mint ezen a wareszon van és dob rajta pár lóerőt remélhetőleg. :)


http://www.youtube.com/watch?v=wFJJW37MLQA&feature=related


Am ha nem lenne annyira nagy környezetvédelem akk én is vennék egyet, csak hát már katalizátor meg mittudomén mi kell bele h használhasd annyiért meg nem éri meg. Inkább akk már Lada mert az is nagy álom autó nekem :P

2010. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

De én nem akarom, hogy kisegítsenek.. :D

A BMW-t is bármikor használhatnám, és persze amíg nem lesz Trabi, meg ha szar idő lesz stb. akkor használni is fogom, de szeretnék valami olyat, ami az ÉN SAJÁT szerzeményem :)

Nálam ez valami mánia :)


A 2 üteműség miatt meg röhej, hogy ennyien ki vannak akadva.

Szerinted egy 600 ccm Trabi, vagy egy tuningolt 1.6TD VW Golf szennyezi jobban a környezetet? :)


Meg most kb 3-400 (vagy annyi se) Trabi van az országban, és azok amennyit mennek, nem hiszem, hogy nagyon nagy környezetkínzás lenne.


Bármelyik gyár vagy erőmű 100x annyit szennyezi a környezetet, mint egy Trabi.


4 ütemű azért nem kell, mert annak már nem ugyanaz a fílingje, na meg Volkswagen motor van benne, és azt sem szeretem :)

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 16. 19:05
 9/35 anonim ***** válasza:
inkább 4 üteműt vegyél, de nem gáz :)
2010. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nemkell 4 ütem >.<
2010. szept. 16. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!