Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta tuning jó ötlet?

Babetta tuning jó ötlet?

Figyelt kérdés
szeretnénk csak úgy viccből feltuningolni egy babettát de nem tudom hogy mivel kezdjük mivel a nyerget tőből leszedjük és sima űlése lesz de ezt nem tudjuk megoldani vmi könnyen :D
2010. szept. 16. 15:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Jutotattok valamire? Érdekelne hogy mit hoztatok össze ha igen. Én is most vágok bele egy hasonló projektbe :D
2011. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is mai napon tunningolgatnám, csak nemt udom hogy álljak neki :)))
2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha a Babettát tuningolod csak mértékkel mert ha valamije javul (teljesítmény,gyorsulás stb.)akkor valamilye kárba is vész Pl.feluratod pár ccm-vel erősebb lesz de a főtengely gyorsabban elszáll.Az a legjobb hogy ha csak a hátsókerék áttételét cseréled kissebbre me:végsebesség sokkal jobb lesz ,de gyorsulás rosszabb.Ha valamije javul akkor valamilye kárba is vész
2012. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

milyen babeta? :D

mert ha 210 akkor vagd le hatul a csomag tartot szedd le a sarvedoket es elol a lampat es lampa tarotott es a lampa helyere mar tutsz rakni hegesztesel egy fem lemezet es tudsz ra ragasztani szamot es olyan lesz mint egy cross motor :D

2012. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!