Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta tuning jó ötlet?

Babetta tuning jó ötlet?

Figyelt kérdés
szeretnénk csak úgy viccből feltuningolni egy babettát de nem tudom hogy mivel kezdjük mivel a nyerget tőből leszedjük és sima űlése lesz de ezt nem tudjuk megoldani vmi könnyen :D
2010. szept. 16. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tuningolj zsigulit
2010. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60 ccm, rezó, sportlégszűrő, lánckerekek cseréje.
2010. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az ülés cseréjénél elakadtatok...
2010. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kérdés mennyiből akarod tuningolni. gondolom nem akarsz rá sokat költeni, akk meg légszűrőpipából vágjál le egy 8centit. kipufogoba furd át a folytást, meg a véget, nem tom van aki kiveszi a folytást, és azt mondja ugy jobban megy, nekem amikor kivettem örültem ha vitte a 40-etXD (207-es) amikor visszatettem átfurva, akk vitte az55öt, lágszürő tuning nélkül. külsejét meg ugy alakíthatod ahogy akarod:D ha kell vmi segítség akk írj, ha tudok segítek(: am jóötlet a babetta, olyan mint a simson, meg kocsiból a ladaXD elpusztíthatatlanXD multkor már a sárba volt a kipufogo is, le kellet száljak, már füstölt a blokk is, mentem ijen dagonyába 3km-t, aztán még gyilkoltam 1órát, hazajöttem, lemostam, és semmi baja:D robogo rég meghalna az ijenbe:D
2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyúrjál lábre és tekerd mint az álatXD

Jaaa és egy sörtartós oldalkocsitXD

2010. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Gyúrjál lábra és tekerd mint az állat XD "


Ez mekkora, nagyon tetszik!! :D :D

Amúgy van benne igazság, Babettát nem tudod megtuningolni úgy hogy kemény legyen. Valami minimális többlet erőt elérhetsz, de akkor is egy edzettebb bringás bármikor otthagy téged :))

2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
külsőre gondoltam inkább.jah nekem robogóm is van :D nem szoktam sárba menni de már kezdtük átalakítani megvan egy sportkipufogó és kormány xD a haverom azt mondta tud segíteni de majd meglátjuk igazából csak kíváncsiak vagyunk mi sül ki belőle majd belinkelem a képet ha kész
2010. szept. 16. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó 5let, Szedd le sárvédőket stb.
2010. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
viccből semmi képp ne tuningold, mer semmi jo nem fog kisülni belőle
2010. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17:30

Pontosan, ha tuningolsz, akkor azt csináld rendesen! (Nitrót semmikép SE!)

2010. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!