Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autót be lehet kódolni?

Az autót be lehet kódolni?

Figyelt kérdés
ugyértem ugy hogy csak akkor indul be a motor ha egy kódot beütnek...
2010. szept. 16. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen belehet,kb 25 ezer forintért már beszerelnek egy ilyent Neked.
2010. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elég drága...

és az általában a gpsnél szokott lenni,vagy nem?mert én olyat láttam hogy megnyomtak egy gombot a váltónál a kormány mellett kinyilt egy kis képernyő és 0-9ig voltak számok...

az ürge beütötte,és elindult......

2010. szept. 16. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:

25ezer forint drága egy indításgátlóra? szerintem pedig nagyon is olcsó! Persze vannak 9ezer forintér riasztós indításgátlós szettek, de azok annyit is érnek, kb 3 másodperc kiiktatni őket, sajnos.


a tucatszámra gyártott dolgoknál többet érnek az egyedi eszközök, amit nem ismer a behatoló, így időt veszt.


mert ugyebár ellophatatlan eszköz nincs, de az idő sokat számít.


ilyen virtuális indításgátlót szerintem nem nagyon lehetne utólag beépíteni, ha mégis akkor én azt mondom cirka 2-300ezer forint volna.

2010. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!