Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2019 Mercedes-Benz A...

Egy 2019 Mercedes-Benz A osztály fenntartása mennyibe kerül havonta?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy hónapokig használod. Úgy értettem, hogy az első néhány hónapban már buksz sokat rajta, ami tetszik vagy sem költség.


Érdekes az is, hogy feljebb azzal érveltek, hogy 2 éves autónak nincs költsége. De kicsit lejjebb már 10 évre terveztek vele.


Egyébként egyetértek telejsen, én is azt érzem hogy nálunk ez a "must have" érzés van az autóval kapcsolatban. Pusztán csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nincs is értelme az egész témáról beszélgetni igazán amíg 100-ból 99 ember számára az autózás költsége konkrétan a benzint jelenti, esetleg a fékbetétet. Mondjuk amúgy sincs nagyon mit vitázni az egészen, Magyarországon szerintem alapvetően több millió háztartás számára luxus az, hogy akármilyen autót tart fenn

2022. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez tény, hogy irreálisan sokat bukik rajta az ember, báár, ugye ez azért nagyban köszönhető a 27%-os ÁFA-nak meg a blőd árrésnek, amivel itthon dolgoznak. Tehát azért nevetséges árakat kérnek manapság egy autóért.


A 10 évet én csak azért írtam, mert én úgy szoktam. Én segg vagyok a használt kocsik nagy részéhez, mindnél lett valami gebasz, szóval azzal már nem próbálkozok, szimplán veszek egyet újonnan, használom legalább 10 éves koráig, aztán elpasszolom és a következőbe beinvesztálom, amit kapok érte. Összességében valamennyit bukok ahhoz képest, ha folyton használtat cserélgetnék, de már nem érdekel. Nincs kedvem szenvedni a keresgéléssel.


Az utolsó résszel meg teljesen egyetértek. Itthon mindenki azt hiszi, hogy neki a kocsi JÁR. Pedig ez nem valami velünk született kiváltság. Vagy tudsz venni és fenntartani egyet vagy sem. Énis szívesen tartanék egy Porsche Cayenne-t de 80 millióm még házra sincs, nemhogy kocsira :D

2022. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!