Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha zsákutca az elektromos és...

Ha zsákutca az elektromos és hidrogén hajtás akkor mi lesz a jövő, talán az ammónia?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ki mondta hogy zsák utca???
2022. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyanyámon áramszedő volna, talán trolibusz volna?
2022. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
A belsőégésű motor. Mindig is az volt a jövő. Rengeteg olaj van a földben és senki sem fog lemondani róla. Hígítgatjuk etanollal, majd egyszer talán fellendül az E85, idővel jön a full szintetikus üzemanyag... van lehetőség bőven. De a belsőégésű motor jövője jelenleg stabil.
2022. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
etanol a zsákuca , termőföldön etanolt termerni az elmebaj
2022. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
#4 Az olajégetés rossz, helyette inkább égessünk szenet az áramért. Igazad van, sokkal jobb ötlet.
2022. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
5ös te is beszoptad az etanol jó dolgot , zöld aktivisták nem szeretik a tényeket
2022. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

#6 Soha nem mondtam, hogy az etanol jó, azt meg főleg nem, hogy vágyom rá. Az etanolon kívül viszont mondtam más alternatívát is, de azzal már nyilván nem foglalkozol, mert az ellen nincsen semmilyen érvelésed és nem tudod megcáfolni. Elektromos aktivisták nem szeretnek olvasni.


Én csupán felsoroltam azt, hogy mit tartogat a jövő. Az etanol megkérdőjelezhetetlen, hiszen már most is folyamatosan emelik hatóságilag az üzemanyagok etanoltartalmát, először E5, aztán E10, de volt E85-ös próbálkozás is, ami nálunk ugyan nem futott be, de amerikában sokkal nagyobb tábora van, szóval idővel könnyen válhat valósággá akár az E85, akár az E100. A szintetikus üzemanyag szintén egy olyan dolog, amibe sok pénzt és energiát fektetnek, az is csak idők kérdése.


A kérdés az volt, hogy mi a jövő, nem pedig az, hogy nekem mi a véleményem róla. Én ezekkel se nem értek egyet, se nem támogatom, se nem tiltakozom ellenük. Őszinte leszek: szarok az emberiségre. Végignézek az emberiségen és nem sok megmentésre érdemes dolgot látok, úgyhogy nekem tökéletes a full tiszta benzin is. Ennek tudatában hívj legközelebb "zöld aktivistának". ;)

2022. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
"Hígítgatjuk etanollal, majd egyszer talán fellendül az E85, idővel jön a full szintetikus üzemanyag" te reklámozod az etanolt és ezt a szintetikus szart . termőföldet üzemanyag csak a bolondok használnak
2022. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
előállítására
2022. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hibrid és a lágy-hibrid egy nagy zsákutca.
2022. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!