Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át lehet alakítani autót...

Át lehet alakítani autót összkerekesre?

Figyelt kérdés
Turbóval megfújtunk egy 2 literes blokkot, de olyan erős lett, hogy túrja az orrát elinduláskor.
2022. ápr. 7. 15:49
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
82%
Ha annyira értenél hozzá hogy tudnál turbót rakni egy szívó motorra, akkor tudnád hogy jut el a váltótól el a kerékig a hajtás és tudnád mit lehet megoldani és mit nem.
2022. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kontruktív válaszokat kérek, beteg emberek kíméljenek. Szóval nem mondtam, hogy személyesen én raktam rá a turbót a szívómotorra.
2022. ápr. 7. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy össze lehet tákolni. Szerencsére forgalmit már nem kapsz rá.
2022. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, bármit lehet.
2022. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#2

MegfújtUNK


Magyar nyelvben ez azt jelenti hogy te is részese voltál, ha csak kávéhordó kisinasként lábatlankodtál akkor te nem voltál részese, semmi közöd hozzá.

2022. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre a kérdés, hogy létezik-e ebből az autóból öszekekes? Tehát az alváz úgy van kialakítva, hogy elfér a kardán, illetve a futóműfelfogatási pontok is elég erősek hozzá.
2022. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5

Írtam, hogy beteg emberek kommenjeit nem kérem... Vedd be a gyógyszereidet és nézd a tv-t.

2022. ápr. 7. 16:53
 8/8 A kérdező kommentje:

6

köszi, ez jó kiindulási pont, 2004-es Suzuki Ignisről van szó

2022. ápr. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!