Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ez az autó? Nő vagyok,...

Milyen ez az autó? Nő vagyok, kérlek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinéztem ezt az autót magamnak. Sajnos drágábban nem tudok venni. Mondanátok róla valamit? A hibának javítása (ami a leírásban olvasható) mennyibe kerülne? Köszönöm, aki ír!


[link]


2022. ápr. 6. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz drágábban venni akkor ne ezt vedd mert ez nem egy 10-20ezer Ft-os probléma.
2022. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez pontosan milyen probléma? Nem működik az autó? Ha esetleg megvenném ezt az autót, és mondjuk két hónap múlva lenne javíttatni?
2022. ápr. 6. 14:21
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Írtam privit. 1-es voltam.
2022. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet használni.
2022. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel jobban járnál.

2022. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

semmikép ne vedd meg


A leírás alapján lehet hogy csaka hengerfejtömítést kell kicserélni, de az is lehet hogy sok száz ezres javítás


Valószínű hogy a második a valós, mivel ha olcsón meg lehetne oldani akkor az eladó megcsínáltattta volna


Az ilyen autókat messziről el kell kerülni.


Ha olcsó autó kell akkor az idősebb, de jó állapotú autók között keresgélj


Csodák nincsenek, nincsen fiatal, jó autó olcsón...

2022. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg.
2022. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 krwkco ***** válasza:
96%

A motorhibán túl még nincs is honosítva. Ez további költségeket és ügyintézést, hónapokig tartó várakozást jelent.

És nincs is magyar műszakija. Ahol további javítási igények merülhetnek fel pl. a futómű elöregedett alkatrészei kapcsán.

Nem tapasztalatlan embernek való.

Ugyanennyi pénzért inkább egy öregebb kis benzines, érvényes műszakival és vétel előtt szakértővel megvizsgáltatva. Az jobb lenne Neked. Egy olyan típus, amit a szerelőd ismer.

2022. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Ne vegyed meg és ilyen motorral szerelt másik autót sem, ha tényleges 124 ezer kilométernél hengerfejtömítés tönkre megy benne...

Amit ajánlok: évi 15-20 ezer kilométeres futással számolj, ha ennél lényegesen eltér az autó, akkor ne vegyed meg. Nem tesz jót nekik a sok állás, ugyanúgy, mint a sok kilométer sem. Tehát 2007-es autót 200 ezer km alatt már ne vegyél

2022. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Beviz Elek ***** válasza:
95%

Külföldről behozott, jó eséllyel vissza van tekerve az órája. A kormányon mintha látszódna a kopás, nem kizárt hogy valójában több mint a duplája van benne.


Az eleje törve volt, kérdés hogy mennyire és mennyire jól lett javítva.


Összességében egy lepukkant foskupac hatását kelti.


Ha valóban csak hengerfejtömítés és meg tudnád csinálni magadnak akkor nem egy vészesen nagy összeg, ha olyan szerelőhöz kell vinni aki normálisan meg tudja csinálni akkor már egy ekkora értékű autónál fájóbb összeg, ha pedig kiderül hogy nagyobb a baj akkor inkább motorcsere.

2022. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!