Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó eladásánál...

Használt autó eladásánál figyelembe szoktátok venni a benne lévő üzemanyag mennyiségét, amikor eldöntöd, hogy mennyiért legyen eladó?

Figyelt kérdés
Vagy direkt figyeled, hogy csak annyi üzemanyag maradjon benne, hogy az első benzinkútig el tudjon menni? Nincs autóm és jogsim, csak kíváncsi vagyok.
2022. ápr. 6. 12:03
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Kereskedésben nincs sok üzemanyag a tankban általában. Nekem anno, ellenpélda, kereskedésből vett autó félig volt üzemanyaggal, a kereskedő is direkt mondta milyen szerencsés vagyok, a másik autót, amit magánszemélytől vettem, meg pár literrel hoztam el, az első kútnál kellett tankolnom.
2022. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amúgy erről a viccről jutott eszembe a kérdés 🤣


- Hogyan duplázod meg a Trabant árát?

- ???

- Teletankolod

2022. ápr. 6. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Totál lényegtelen szempont.
2022. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak filléres autóknál lehet elsütni, milliós tételnél felesleges és irritáló garasoskodás...
2022. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nég párszázezres autóknál se lenne pofám ez alapján alkudni,igazi gátlástalan fillérbaszó olcsójánosnak kell lenni ahhoz hogy valaki ezt tegye
2022. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Új autóban nekem annyi volt hogy benzinkútig elguruljak.
2022. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem venném figyelembe.

Egy teli tank még a mostani magas áraknál is kb. 25e Ft-ot jelent.

Namost, ha cserélni kell mondjuk a fékpofákat, máris többe van. És az alkudozásoknál se 25e forintokat alkuszunk, hanem minimum 50-100e Ft-okat.

2022. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!