Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le? (rövid. )

Miért fullad le? (rövid. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám az lenne, hogy van egy simsonom (s51) és ha huzamosabb ideig megyek vele egy gázálláson 3.-ba és mondjuk meg kell állni, behúzom a kuplungot és nem akar alapjáratot adni csak egy két gázfröccs után.Amúgy van rendes alapjárata.A hengerbe 100km van.(most lett megfúrva)

Mi lehet a baja?Túlszívja magát?Amúgy a gyerya őzbarna.Tudom jól feladtam a leckét, de azért lécci segítsetek.


Köszi.


2010. szept. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem karbi. lehethogy túl sok keveréket ad neki, esetleg a benzinhez keversz sok olajat.
2010. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg a kipufogó lehet beszedődve.
2010. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jó kérdés. Ha a gyertya szine jó, akkor a karburátor beállításokkal, és az előgyújtással nem lehet gond. Esetleg nem jól fúrták fel? Én egyszer ETZ-t furattam, olyan bénán csinálták, hogy utána nem ment 80-nál többet, és füstölt mint az őrület... Én erre tippelek, esetleg a kipufogó túl olajos már..
2010. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a kipufogó tiszta.Most lett kitisztítva.Lehet, hogy majd bejáratás után megszűnik nem?
2010. szept. 14. 13:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen.Több olajat keverek a benzinhez mint az előírt(1:30), mert még bejáratós.Lehet ezért csinálja ezt.
2010. szept. 14. 13:57
 6/9 A kérdező kommentje:
1:50-nel nem merném használni hátha besül.
2010. szept. 14. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg kevesebb olajat bele. és a gyertyát tisztítsd meg :)
2010. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyertya színe attól lehet jó, hogy a karburátor beállítása nem jó. Nyilván menet közben ha pörgeted jók a beállítások csak az alapjárat beállítása nem megfelelő, próbálj állítani a karburátor oldalán lévő csavaron (az alsón) a megfelelő beállítás ütközéstől kifelé 1-1.5 fordulat.
2010. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most ahogy már több kilométer van benne (240) már nem csinálja ezt.Lehet már bekopott a henger és azért.
2010. szept. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!