Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja az autónak, ha nem...

Mi baja az autónak, ha nem veszi a sebességet?

Figyelt kérdés
Csak az elsőt nem veszi, mert helyette 3.ba kapcsol. Egy ilyen autót akarnak eladni nekem, mennyibe kerülhet egy ilyen hiba orvoslása? opel astra f 1,6 1994 100LE
2010. szept. 13. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a csöcsbe azt az autót.. Én nem tudom mit csináltak vele de több 4-500 ezret futott autót is láttam már gyári váltóval hiba nélkül.. Ha a váltója ilyen állapotban van akkor a többit meg se kérdezem.. A gatyád rá fog menni ha ezt megveszed.
2010. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem tudom de biztos valami komoly váltó hibája van.

Szerintem valami eltörhetett a váltóban.

Én a helyedben ezt a kocsit hagynám a fenébe nem ér annyit.

A váltó javítása nem olcsó mulatság és ha ilyen hibája van ki tudja még hogy mit rejt az autó....

2010. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Mondd azt az eladónak, hogy csináltassa meg a váltót (olcsón ha tudja) és aztán majd megveszed kicsit többért.

Egy ismerősöm Belgiumban most vesz kocsit, felsorolta a hibákat, az eladó megcsináltatta, az ár maradt a régi és persze le is vizsgáztatja (az eladó) a saját költségén, mert ott csak így lehet eladni.

2010. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
itt is hozhatnának valami hasonló szabályt, mert 3 hónapja keresek autót, de még egy olyat sem találtam, ami egy kicsit is jó lenne, már teljesen elkeseredtem. pedig muszály kocsit vennem, mert ha nem, lőttek a melómnak. de mki csak át akar b.szni... komolyan veszek egy trabantot 120Eért és sza.ok rá mostmár az egészre...:'(
2010. szept. 13. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Zárójelbe jegyezném meg, ha gondolod van egy elég jó állagú Astram :D
2010. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hol, mennyiért, milyen?:D
2010. szept. 13. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

94-es, már az újabbik elejű, 1.4 hengerenkénti injektoros. Bordó ferdehátú 5ajtós. Szakadásmentes fekete plüss belső, gyári rádió, 2 gyári kulcs, centrál, alufelni. 1.5év műszaki. Le van ültetve, de teljesen használható, nem ért le eddig sehol. Ha úgy van visszapkolhatom bele a gyári rugót is. Futóműbe a héten lesz cserélve 2 szilent+egy féltengely gumiharang. Perpillanat csak ennyi hibája van. Ja a tanknál van egy kis rozsda, de csak úgy látszik, ha ki van nyitva a tankajtó. Km, óra szerint 143e párszáz km. Ezt valaki vagy elhiszi vagy nem. Én kb fél éve vettem (138e km-el) a második tulajdonostól, akinél féléves kora óta volt. Árra olyan 400körül gondoltam. Felni+ültetőrugó nélkül 370. Miskolc.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell az alu, akkor így néz ki. 4 kb 95%-os téligumival.
2010. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kép lemaradt

2010. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szét van kopva a kulisszafedél, maga az anyag pár ezer forint, kicserélni sem nagy durranás.

DE!!!

Ha a váltó ilyen, akkor nem is szabad gondolkozni rajta.

Jó példaként, a családunknak van egy 124-es mercije, első tulajosak vagyunk, 1millió 270 ezer(!!!!) kilométernél volt ugyan ez a gondunk.

2010. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!