Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt A8 4,2 és például a...

Használt A8 4,2 és például a Phateon 6.0 W12 még eladhatatlanabb autó lesz mint eddig? Ki a fene akar egy olyat tankolni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Aki megvette az tud bele tankolni.
2022. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akinek nem számít, hogy mennyit fogyaszt.
2022. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeket az autókat nem azoknak találták ki, akik számolják az aprót a kúton...
2022. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, de aki egy 15-20 éves prémium autót vesz 1-1,5 millióért az nem az a réteg aki mondjuk 15 litert el akar füstölni 100 kilométerenként. Egy ilyen gépjárműben ha a váltóval valami gond van akkor arra rá kell költeni. És meg van néhány hiba amihez a vastagabb pénztárcát kell elővenni ha valami baj van. Én is akartam még fiatalabb koromban ilyesmi autót, de a szerelőm lebeszélt, hogy ilyen nem kell nekem. Azt mondta, hogy ha szerencsém van akkor csak fél milla egy váltóban a javítás. De ha nincs szerencsém akkor akár 1 milla is lehet. És akkor egy lánc/szíj cseréről nem is beszéltünk. Veszel egy 1,5-3 millás kocsit, és lehet az első évben ugyanennyit elköltesz az alkatrészekre.
2022. márc. 12. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Továbbra is, aki ilyet vesz, az nem fillérb/szó. SEm új, sem 20 éves korában. Te láthatóan nem engedheted meg magadnak. Ez van sajnos. Vegyél te is egy Bora-t, Passat-ot, mint a többség ennyiért és nyugodtan tudsz aludni
2022. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az A8 4.2 D2 nem volt egy ritka autó, nekem is volt 10 éve, akkor is nehezemre esett tankolni, mert nagyon sokat mentem vele. Manapság már youngtimernek számit, növekvő értékkel, sőt, lassan a korai D3-as generáció is youngtimerbe lép át, sokan veszik hétvégi autónak, nagyon kevés km-re és nem számít a fogyasztás.

A Phaeton 6.0 W12 pedig egy betegágy, újonnan is már kockázat volt megvenni :D De pont emiatt annyira kívánatos. Ennél nem a tankolás a legnagyobb gond, hanem az, hogy mikor áll meg alattad valami elektromos vagy műszaki hiba miatt :D Szintén gyüjtői darab már,ilyet az utcán nem látsz. Néha látok egy-egy eladót, de ami jó állapotú, az el is adódik.

2022. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Meg annyit tennék hozzá, hülyeségek ezek a válaszok, hogy nem érdekel egyeseket a fogyasztás, meg hogy nem számít. De igen, a gazdagokat is érdekli, főleg mikor 2 euró a benzin, és nincs is a kúton, hiába vennél.

2022. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De van otthon a kertben és akkor tankol mikor akar.


[link]

2022. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!