Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lesz később eladhatat...

Mennyire lesz később eladhatatlan ez az autó?

Figyelt kérdés

Opel Astra G Coupé vásárlásában gondolkodok. Kérdésem, hogy ha később évek múlva le kell váltanom, akkor mennyire lesz nehéz eladni? Veszik az emberek a coupét? Vagy rajtam marad?


Egyébként mi a véleményetek a típussal kapcsolatban motorikusan? Nagyon eszi az olajat?



2016. júl. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kupék rajongó tábora szerintem maradni fog. Ha jó állapotú és nem drága az autó, el fogják vinni. Előbb, mint egy háromajtós Astrát. Ez ráadásul még szép formájú, ha nem hülyegyerek tuningolod szét, biztosan lesz rá vevő később. (nem vagyok opeles) Ha jól emlékszem, az Opel motorjai néha eszik az olajat, az egynyolcas legalábbis ilyen hírében állt. A többit nem ismerem.
2016. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na most ha nem a háromajtós Astrát érted Coupé alatt, hanem a Bertone coupét, azt el fogod tudni.
2016. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Bertone Coupéra gondolok. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 21. 23:05
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy eladható lesz, engem totál hidegen hagynak az Opelok, de az a Coupe amiről beszélünk még nekem is tetszik pedig jóval komolyabb autóm van.


Jaaah még a Calibra is örök szerelem!


Ezt a 2 modellt ma is megvenném, modernebb technikával és beltérrel!

2016. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Coupé mániás vagyok, egyszer majd vennem kell egyet, ha az élet nem szól közbe! Szóval lehet hogy majd én veszem meg. ;) (Persze csak, ha nem "hülyegyerektuningolodszét")
2016. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!