Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Sheel miért ilyen inkorrekt?

A Sheel miért ilyen inkorrekt?

Figyelt kérdés

Beárazzák hatósági árra a prémium 95-öst és prémium dízelt, de akármikor arra járok épp nem tankolható egyik sem, folyamatos "átmeneti" készlethiány.

Miért csinálják ezt miért ilyen inkorrektek?


2022. febr. 22. 23:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbban adom mint veszem akkor hogy lesz profit ? Írjátok le a képletet mert nagyon fontos lenne.
2022. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#19 mindenképpen jobban járok mert te többször veszed meg, az üzlet fenttartható, és nem mondtad milyen sört veszek...

#20 te ebben biztos vagy hogy kb 600ft a beszerzési ár?


Hogy a bánatba dolgoznák újra az eleve feldolgozott benzint?

Mi egy egységes eggyezmény alapján 2025 ig olcsóbban kapjuk a benzint és ha néznél hireket akkor erről tudnál (bár igaz hogy tőlünk is rubelben kérik meg az árát) szerinted hogyan van rezsicsökkentés ami lassan másfél éve van érvényben?

Tudunk tárgyalni azért.

2022. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"mert te többször veszed meg, az üzlet fenttartható"

Mitől lenne fenntartható, meséld már el! Te tényleg ennyire egyszerű vagy? Megveszel valamit 1000 forintért, és eladod nekem 500-ért. Nem tökmindegy, mi az?

Veszel légyszives egy vadonatúj ájfónt? Én megveszem tőled a feléért. Lehetőleg ne is egyet hanem tizet. Tényleg nem érted?

2022. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Hogy a bánatba dolgoznák újra az eleve feldolgozott benzint?"

A nyersolajat kapod, amit a MOL finomít és állít elő belőle különböző üzemanyagokat és egyebeket. Aztán ezt a benzint adja tovább a kiskútnak.


"szerinted hogyan van rezsicsökkentés ami lassan másfél éve van érvényben?"

Például abból a hatalmas hitelből, amit a kormány rendszeresen felvesz, és amit az ország még évtizedekig nyögni fog, mert vissza is kell ám majd fizetni. Gondolom az sincs meg, hogy az államadósság nagyságrendekkel magasabb, mint amikor Viktor átvette a kormányt, mint amekkora valaha is volt az elmúlt 60 évben.

De neked nyilván hiába jövök tényekkel.

2022. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nálunk lukoil van, ott is 480 forint a benzin és sohasincs legalább is papiron. Egyszer gondoltam megnézem valóban ki van e fogyva az "elfogyott!" Feliratú benzin, láss csodát ömlött a benzin, én is nagyot néztem tehát a LukOIL vagy én csesztem el vmit :D (itt a szokásos 5000 res tankoládom 3000 lett ) hogyan valaki elmagyarázná? Akárhogy matekozom a 10 liternek 4800 nak kéne lennie bármely ilyen kútnál a LukOIL - on belűl de mi dig 3000 eg kérnek. Mi lehet az 8ka dzerintetek?
2022. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!