Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Regi kaszniba hybrid motor?

Regi kaszniba hybrid motor?

Figyelt kérdés

Budapesten több olyan autót láttam, aminek zöld volt a rendszáma, de kinézetre régebbi volt.Az érdekelne, hogy bármelyik autóba lehet ilyen hybrid motort rakatni?

Konkrétan egy Chevrolet Malibu(1979).



2022. febr. 15. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon tuti nem kapna erre engedélyt hogy nem gyári átalakítást kapjon egy autó hogy például egy régit elektromossá tenni vagy hibriddé. Persze külföldön egyes országokba ez kivitelezhető és ha ott kap erre enegdélyt hogy forgalomba is lehessen használni teljesen legálisan és onnan hozzák be Magyarországra akkor elméletileg és a jelek szerint gyakorlatilag is már lehet honosítani és legálisan használni


Persze hogy erre mi a pontos szabály nem tudom, de nyilván lehet. Az hogy anyagilag ez mennyire fájdalmas kiadás és mennyire éri meg az egy másik téma.

2022. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként biztosan olyan zöld rendszám volt? Bár én sem vagyok otthon a rendszámok világában, de BP-n láttam már pár érdekességet így rendszámok terén.

Tehát arra gondolok, hogy nem-e valami más miatt volt és másfajta zöld rendszám.

2022. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima hibrid nem kap zöld rendszámot, konnektoros hibrid átalakítás irreálisan komplikált. Full elektromos átalakítás viszonylag egyszerű, arra nem lehetetlen zöld rendszámot intézni, pl totalcar tesztelt hasonló jellegű Citroën kacsát, ami megkapta (más kérdés, hogy olyan mennyiségű papírmunka kell, hogy egyszerűbb külföldön bejegyeztetni és utána honosítani)
2022. febr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!