Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény az Opel Vectra A-ról...

Vélemény az Opel Vectra A-ról 1,7 Isuzu TD motorral?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Turbós, vagyis rossz.
2010. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rohad
2010. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Van nekem is egy totálisan szétrohadva, majd betolom a bontóba. Nekem ez volt 11-dik autóm. Összesen pár hónapot használtam, de többet volt szervízben , mint az utakon. Ennyi bajom, még egy kocsival sem volt. Ha megvan próbáld eladni, ha még nincs , meg ne vedd, még, ha jól is néz ki se .
2010. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom megfogadom akkor a tanácsotokat, nem veszek ilyet...


Milyen kis fogyasztású dízelt (5l körül), tudtok ajánlani ebben az árkategóriában, ami nem veti meg a használt étolajat sem?

2010. szept. 11. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Én lájkolom nagyon.

Am ha a Vectraról sikerült lebeszélniük téged, akkor Astra, az is hajlamos a rohadásra, de nem olyan mértékbe mint a Veki.

Faternak most Audi 80 B3 1.6Tdi-je van, eléggé meg van vele elégedve,de nyilván ez is olyan, mint a többi használtautó, h ki lehet fogni jókat is, meg olyat is, amit csak ünnapnapokon látsz, m akkor nem dolgozik a szerelő.

2010. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki nem ért hozzá mi a f*sznak válaszol???

Turbós vagyis rossz....HA HA

ezzel az erővel ne vegyél autót, mert elkopik,,,

Az isuzus a legjobb választás, japán motor, elnyűhetetlen, széthajthatatlen, kicsi karbantartás igényű, és erős.

a német turbódízelek sz*rok opelba, DTL olyat ne vagyél.

Az isuzus a király!

2010. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1.7es szívó motor még jobb lenne...
2010. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem írtam körül, de a lényeg, hogy a turbós azért rossz, mert magyarországon élünk.

És szerinted van itt bárki is aki indulás előtt és megálláskor járatja a motort? Bárki? Nalátod. És ezért tönkre is megy minden turbós motor magyarországon.

Ja, mamáméknak 1.6-os A Vectrájuk van, hibátlan, de az is rohad. Azon kívül semmi baja, ezt meg muszáj nekik egyből megcsinálni, mert ha nem akkor meg is szívhatják.

2010. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kriszti616 válasza:
Itt nem számit a turbó. az meg jó is. A lényeg opel sose kop el!!! az egyik haveromeknak opel kadettba mar 2sodszor pordult at a kilometer szamlalo es meg mindig megy.
2010. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg Kadettem ~350 000-nél nem indult be többé, csak ha betoltad.
2010. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!