Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak, ha...

Szerintetek első autónak, ha automatát vennék jó választás egy Suzuki Swift 1.0 GA?

Figyelt kérdés
Habár kézi váltóson tanultam, elképesztő módon nem megy a kezelése:Induláskor, parkoláskor vagy bőg a motor, vagy csigatempóban megyek, külön rettegek az elindulásoktól.Meg ha pl. kanyarodás közben kell váltani, azt is nagyon utálom. Jogsi után beültem ismerősöm Toyota Priusába egy kész megváltás volt. Figyelhetek a forgalomra, élvezhetem a vezetést, nem kell aggódnom, hogy lefullodok. Egyszóval végre rájöttem, hogy nem esélytelen Mivel anyagilag nem vagyok elsresztve, ezért gondoltam a régi Swiftekre: úgy hallottam, ha törődtek vele, és nem rohad, még sokáig autó marad. Meg hogy az automataváltója nem hajlamos az elromlásra, ha mégis, van 40ezerért bontott. Hallottam, hogy nem a legdinamikusabbak, de nekem az nem annyira szempont, mert leginkább A-ból B-be közlekedés lenne a feladata és nem az élményautózás.
2022. febr. 9. 10:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze, most könnyebb út lenne az automata, de én is azt ajánlom inkább, hogy először manuálissal tanuld meg rendesen a vezetést, és utána dönts. Bármikor hozhatja úgy az élet hogy mnauálisat kell vezetned, akkor mit fogsz csinálni?
2022. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!