Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet olyan kamionsof...

Mennyire lehet olyan kamionsofőr munkát találni ahol 2 hetet kell dolgozni és 2 hét szabad?

Figyelt kérdés
A fizetés is érdekelne akár belföld akár nemzetköziben.

2022. febr. 8. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 lehet nem volt eddig köze hozzá , vagy mint ki derült nem lehet kamion sofőr, de pont az ilyen hozzá állás amit produkálsz itt vitte le ez a szakmát eléggé szépen . Attól, hogy érdeklődik nem ártott neked , sem másnak ... Nyugi nem veszélyezteti a munkádat senki sem . Nyilván aki nincs ebben benne nem tudja a bizonyos játékszabályokat , de szerintem pont a fiatalok és a kezdők akik előtt van a jövő egyszer mindenki ki öregszik és már most sincs elég utánpótlás . Pont azokat akiket érdekel ez a szakma kellene lelekesiteni és támogatni eziránt nem pedig még az a kevés érdeklődésüket vagy akár lelkesedésüket is el venni . Tudod nem mindenki kényszerből csinálja én például 21 évesen a jól menő családi vállalkozásból léptem le és nem a pénz miatt vagyok sofőr konkrétan a családi vállalkozásban 2x ennyit kerestem mint most nemzetköziben , viszont én szívből csinálom amit csinálok és nem kényszerből vagyok a kamionban ...
2022. szept. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Nem az érdeklődés miatt lett lecseszeve, hanem az okoskodása miatt.


Én (hála istennek) már nem kamionozok sokáig, aki ezt szereti nem normális.

Út szélén alvás egy bádogdobozba, egy 50 fokos árnyék nélküli betonplaccon. Ha a targoncás nem dolgozik, vagy az irodista akkor te szopod meg, az állandó szívás a forgalomban 0-24-es stressz.


De, jah ismerem ezeket a nagy parkolói sztorikat mikor előadják, hogy Ő ezelőtt 2x annyit keresett csak a kamion szeretete miatt csinálja.

Hát hogyne.

2022. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!