Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet olyan kamionsof...

Mennyire lehet olyan kamionsofőr munkát találni ahol 2 hetet kell dolgozni és 2 hét szabad?

Figyelt kérdés
A fizetés is érdekelne akár belföld akár nemzetköziben.

2022. febr. 8. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Belföldön életemben nem hallottam ilyenről.

Nemzetköziben szerintem a legtöbb óriás multinál megoldható. Fizetés szerinted mennyi? Kb fele annak amit négy hétre ígérgetnek, napidíjas rendszerben nem kell atomfizika, hogy kiszámold.

2022. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah nemzetközire gondoltam azt nem írtam. Nekem elég lenne a fele is, lenne időm a hobbimra.
2022. febr. 19. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nettó 500k körül kaphatsz 2 hét munkáért, szerintem ez megéri. Legalábbis aki egész hónapban bent rohad abban a bádogdobozban az kap 700 maximum 800 körül. Szóval arányaiban nézve megérős a dolog. Nem igazán van olyan munka ahol 2 hét alatt keresel ennyit. Persze abban a két hétben menni kell, ki kell vezetni a 10 órákat és az biztos, hogy nem fogsz 45-ös pihenőt csinálni, de hát valamit-valamiért.
2022. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah, és azt elfelejtettem, hogy sajnos a saját/fix kamiont el kell (valószínűleg) felejteni. Nem igazán van olyan hely ahol hagyják addig állni a szerelvényt, bár biztos létezik ilyen is....
2022. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jeléenleg több helyen is állnak a kamionok mert nincs aki vezese, jobb ha 2 hétig megy mintha semedig. Legalbáis szerintem. 45 ös pihenöt kötezelzö csinálni a tachográf mindenkire vonatkozik.
2022. febr. 23. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

"45 ös pihenöt kötezelzö csinálni a tachográf mindenkire vonatkozik."


Kamionsofőr vagy te egyáltalán? Ha igen akkor vannak gondok. 24-es rövidítettről nem hallottál?

2022. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

na fasza :D

Már megint valami kölyök idekeveredett az ETS2 után. Én meg még próbáltam segíteni :)

2022. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3/1 és 2/1 felosztásban vannak nemzetközi melók én utóbbit választottam . Belföldön nincs ilyen vagy napizós vagy hetelős van azaz akkor max hétvégén vagy otthon és kész.

Nekem a 2/1 hét felosztás bőven jó, ha több idő kell akkor meg fogom ki veszek 1 hét szabit és akkor egyből van 2 hetem szabad amiből 1 az alap pihenő a másik hét meg a szabadság

2022. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt 2/1 is jo lenne. De idokozben kiderult nem lehetek kamionsofor egészségügyi gond miatt.
2022. szept. 16. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki gondolta volna, hogy közöd sincs a kamionozáshoz :D


De azért dumálsz itt a tachográfról

2022. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!