Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért hajtanak fel szembe az...

Mért hajtanak fel szembe az autósok az autópályára?

Figyelt kérdés
Nincs jogsi? vagy mi? nekem soha nem volt ilyen gondolatom és ha eltévedek akkor sem csinálok ilyet, nem értem a gondolkodás modot...

2022. febr. 7. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert benézik, bárkivel előfordulhat, szó szerint bárkivel.
2022. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Nehezen tudom elhinni mit lehet ezen benézni amikor a ehajtónál egyételműen jó nagy tábla külön láthatósági sárga hátteres meg tökömtudja mivel van ellátva hogy még korom sösétetbe minimális fénynél is kiverje az ember szemét. Lehet régebben nem voltak ilyenek, demanapság amikor ezek a táblák már léteznek én legalább is mindenhol láttam ilyet Magyarországon így nem tudom megérteni mit nem lehet azon nem észrevenni.


Persze aki figyelmetlen és csak az utat nézi csőlátással azt megértem hogy nem veszi észre de annak az embernek biciklit sem adnék nemhogy jogosítványt személyautóra vagy bármilyen más járműre.


Jó persze sokakkal megesik hogy nem vesznek észre 1-1 táblát de azért a lehajtóknál elég feltűnő táblák vannak kihelyezve hogy azt még az is észreveszi aki szándékosan nem akarja.

2022. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmetlenségből.
2022. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Most éppen kamionosnak sikerült rossz irányban pályáznia. Ő talán nem az öreg tata kategória, akit emlegetnek itt páran.
2022. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik munkatársam fröcsögött hogy aki felhajt autópályára szembe annak hogy lehet jogsija, meg hogy el kéne venni annak aki felmegy stb. stb.

Vígan felment fordítva...

2022. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert sokan nem tudnak több helyre figyelni és benezik, nem csak pályán fordulhat elő, velem is jottek mar szembe a regi kettesen, valaki írta hogy telefonja miatt vele is majdnem elofordult, igen. Simán lehet, bár én általában tudok több helyre is figyelni de ha ismeretlen útvonalon megy elég ha az ember a navigációra a táblára és a sebessegre figyel, meg persze ha előzni szeretnél tükrök stb.


Pár hónapos jogsival anno én is teljesen bepanikoltam az m3-on mert eltévedtem és azt se tudtam merre kéne mennem, de szerencsére nem történt meg, csak feleslegesen mentem egy jopár km-t.


Tényleg valóban megtorhet bárkivel, de valóban oda lehetne figyelni, általában az ártatlanok halnak meg akik teljesen jó irányba mennek, és ha dudalnak és villognak neki meginkabb bepanikol és tovább megy, szerintem ha fáradt vagy ne ülj autóba, ha nem érzed jól magad pláne, ha még útközben jön akkor allj meg egy kútnál, ha nem tudsz több dologra figyelni akkor ne vedd fel a telefont ne írjál smst be enekelj a radioval és a többi.

2022. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!