Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi van? Mit tudnak...

Ilyenkor mi van? Mit tudnak ez ellen tenni egyenruhás barátaink?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy nagyon erős kocsim, remek az úttartása és nagy vezetői rutinnal rendelkezek. Leveszem a kocsimról a rendszámot és elkezdek száguldozni. A trafi semmit nem ér, mert nincs rendszám, ami alapján beazonosítanak. Ha netán a zsaruk utánam erednek, akkor lerázom őket. Így akkor úgy száguldozhatok ahogy akarok nem bírság nélkül... elvileg.
2010. szept. 10. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hehe :D


Lehet lerázod őket de tudod velük van a térfigyelő rendszer és más okos találmányok is... nyomon követnének ;) Ha meg városon kívül mennél akk meg megnézik merre mész és beszólnak az ottlévő renőrörsre.

2010. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Autópályán meg esélyed nemlenne egy motoros rendőr ellen...nemtom milyen motorojuk van most de 99% h szarrá aláznának
2010. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aztán mit csinálnak a motorukkal? letaszítani nem tudnak.
2010. szept. 10. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Tessék, ez Magyarországon történt: http://www.youtube.com/watch?v=3MU1H-owdyY
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerencsétlenségedre többen vannak mint te egyedül. Két autóval elzárják az utadat. Ha még ez se állít meg, akkor nyílván belemész, egy hülyével kevesebb. Vagy tankolnod is kellhet, amit ha a rendőröknek kell hívnak erősítést. Esélyed sincs. Jobb esetbe csak magad nyírod ki, rosszabba másokat is...
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Remelem nem ott laksz ahol en.Ha igen es elutod a gyerekem akkor hidd el sirni fogsz a rendorert.


Ha nagyon tudsz vezetni vannak tehetsegkutato amator rallyk.

Elmesz 2500 ft ert tombolhatsz ahogy akarsz zart erre a celra kiaalakitott palyan."biztonsagosan .

Van mento meg minden.Egyetle ellenfeled lesz az ido.

ott meg lehet mutatni mikor fel masodperccel eloznek meg ki a legeny.

En is voltam fiatal c kadell hatso kerek ultetve keresztben mindenhol.

Akkoriban a Rado-ek csinaltak versenyeket.Keress ra van rengeteg.Remelem nem leugatasnak vetted es tanulsz belole.


itt a link


[link]


Jo szerencset es balesetmentes kozlekedest..


Az idot visszaforditani nem lehet ne felejsd el.Elozd meg ami megtortenhet.

2010. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
városon kívülre, de főleg autópályára gondoltam, város semmi képp!
2010. szept. 11. 10:58
 8/13 anonim ***** válasza:

"városon kívülre, de főleg autópályára gondoltam, város semmi képp!"


Hát pont ott a legkönnyebb elkapni, nem tudsz hová menekülni... Bejönnek egy következő felhajtón és lezárják az utat.

2010. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első - második vagyok... igaz motorral nemtudnak leszorítani de mindenképp a seggedben lesznek és értesítik a többieket merre kell lenni... autópálya hmm igen ott nem érdemes mert leghamarabb elkapnak ( láttam elég sok rendőrségi felvételt neten és fura volt h a legkönnyebben az autópályán kapják el őket :D ) Legalább gondolkoznál :D vmi jó terep kocsi és terepen próbálsze elmenekülni. Oda nem mennek utánad annyira octaviával. Max 1-2 nivás de azok nyakoncsípnek :D
2010. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és örökké meg úgysem tudsz menekülni... elszúrod 1x úgyis. Ha meg elkapnak akkor meg jól megszopod a hosszú cicit ;) nem álltál meg a felszólításokra...gyorshajtás, mások veszélyeztetése stb jópár évet kapnál... ennyit nekem nem érne meg. de ez csak kitaláció úgyhogy rem. nem csinálsz ilyet v ha mégis az a te bajod. meg annyiban az enyém h ilyen bolondot az én adómból kajáltatnak fűtenek rá Pff
2010. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!