Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hivatalosak vagyunk egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalosak vagyunk egy nem nagyon kozeli barataink eljegyzesere, mit vigyunk ajandekba?

Figyelt kérdés
szeptember 10.en lesz
2011. aug. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Eljegyzésre kell ajándékot vinni?
2011. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a brátot?

Illetve háztarátsba vigyél valamit

2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában sok a több 10 fős, esetleg 100 fős eljegyzés, mert vannak akik szeretik rázni a rongyot. Én isnkább szépen lemondanám. Eljegyzés az mindig szűkkörű vacsora kell, h legyen, ajándékok nélkül. Az esküvő az, amire a közeli és nem túl közeli barátok is mehetnek és ajándékot visznek. Ők csak az ajándékot akarják begyűjteni. A te etetésed nekik kevesebbe fog kerülni, mint a te ajándékod.
2011. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eljegyzésre nem kell ajándék. Mivel ez ilyenkor csak eszem iszom, örülünk, hogy majd összeházasodtok dolog, Ők megvendégelnek, Ti pedig visztek magatokkal egy üveg bort vagy pezsgőt és sütsz mellé valami sütit.
2011. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Felénk visznek eljegyzésre ajándékot de csak a szűk család vesz részt.Háztartási kisgépet,étkészletet,pohárkészletet ilyesmiket szoktak adni.
2011. aug. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiféle ajándékot nem szokás ilyenkor vinni, főleg, ha nem családtagok vagytok!


Mellesleg nem értem, hogy mi értelme van eljegyzésre meghívni fűt-fát, még ha barátokról is van szó, arra ott az esküvő.

Csak mostanság szokás több 10, ne talán 100 fős vendéget meghívni. Ami persze arra megy ki, hogy kapjanak sok ajándékot, ez elég szánalmas. Mellesleg ennek a dolognak csak szűk családi körben kellene történnie.


21 éves menyasszony vagyok, nemrég volt az eljegyzésünk, csak a szűk családi kör volt jelen, vagyis 8an voltunk.

És ez szerintem bőven elég, megtehettük volna, hogy akkor is nagy dinom dánomot rendezzünk, de minek? Arra ott van a lagzi.

2011. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!