Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 vagy Rover 75?

Alfa Romeo 156 vagy Rover 75?

Figyelt kérdés
Benzines, 2000-es évjárat körüli. Manuális váltó.
2010. szept. 9. 19:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egyiksem.
2010. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
és mér? de szerintem alfa. szerintem megbízhatóbb, jobb. bár felszereltségben lehet hogy lemarad, de annak van megjelenése. mongyuk a rover kicsit az amerikai limókra hasonlít. pl hátulról.
2010. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
156 fiatalosabb én azt venném. 75-ösben már asszem az ótvar bmw motor van azt nem ajánlom.. Meg belseje is tele van fabetéttel ami már régen kiment a divatból. Új rovert nem vennék, a régiek jobbak voltak..
2010. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Azt hiszem a Rover már csődbe ment. Alkatrészt egyre nehezebb lesz hozzá találni. Olasz autót nem vennék, mert az ismerőseim körében mindenki panaszkodik rá.


Én japán párti vagyok.

2010. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

kedves harmadik!


őszintén csodálkoznék, ha tudnál új Rovert vásárolni, mivel évekkel ezelőtt csődbe ment a gyár.


kérdésre válaszolva:


nehéz dió... mindkettő érzelmi döntés, nem ésszerű. ennek ellenére szimpatizálok a problémával, aki szeret autózni, az ne racionalitásból válasszon autót. feleséget sem logikus elvek alapján választ az ember.


vedd az alfát, ha sportos valamire vágysz.

vedd a rovert, ha elegáns valamire vágysz.


az alfa kanyarvadász, a rover lágy utazóautó.


egyik sem a megbízhatóság szobra, de mindkettő nagyságrendekkel jobban szerethető, mint bármelyik német vagy japán vetélytárs.


ne zavarjon, hogy nincs már Rover márkaképviselet, mert az alkatrészellátás nem szűnt meg.


döntened neked kell.

2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Rovert nem véletlenül csúfolják angol betegnek, az Alfa meg no komment.

Németet vagy Japánt!

2010. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Jogos! Újabb rover úgy értettem.. Nekünk '98 as volt abban még honda moci volt de ezek a bmwsek már rakás szarok.
2010. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

Na most akkor mondok nektek valamit drága barátaim.

A Roverben sohasem volt se Honda, sem BMW motor... Roverben egy angol cég készít motorokat (most fejból nemtudom a nevét, de tudod gógl a barátod). Azt meg hogy alkatrész nincs hozzá nemtudom honnan veszitek? Attól még, hogy nem gyártják magát az autót attól még után gyártott cuccok vannak bőven, sőt a legtöbb alkatrész megegyezik a Honda alkatrészekkel. Így bontóban, de akár más alkatrész kereskedőnél lehet hozzá cuccot találni bőven. ez problémát mondjuk csak 20 év mulva fog okozni.

Magáról a Rover-ről. Igazából nemtudom, hogy miért terjesztik azt hogy a Rover rossz, megbízhatatlan autó lenne. Én még nem találkoztam oylan rover tulajjal aki ne istenítette volna az autóját. Apámnak 6 éve van. Afféle igásló szerepet tölt be. sosem áll meg. Valamint remek futómű van alatta. Nagyon jó autók. Csak a szükséges kopó alkatrészeket kellet cserélni.

Az Alfáról nemtudok ilyen jókat mondani. Deha az a szíved vágya akkor azt válazd. Lehet szívni fogsz, de elötte döntsd el magadban, hogy megéri e. Aztán persze lehet, hogy elmegy hiba nélkül vagy 10 évig. A használtautó mindig lutri.

Jah és mind a 2-t szigórúan V6-al! =D (mondjuk a roverből csak az van, kivéve a dízelt)

2010. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána kicsit, hogy milyen motorokkal készültek a roverek. Volt nekünk is tudom.. Nem értem minek szolsz hozzá olyanhoz amihez nem értesz..
2010. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Akkor légyszives mond már meg, hogy a tiétekben milyen motor volt! Ha én megnézem apámét ott én se honda se bmw motort nem találok... Az övé 400-as. Lehet, hogy a kaszni meg minden más megegyezik az "angol" civic-el, de a motor nem. Eleve a Honda abban az időben már nem gyártott duplavezérműves, nonvtec motorokat. A másik nyomós indok: A másik oldalon van benne a motor...kivéve a régi 600-as mivel abban ténylegessen volt Honda motor. De abból ha jól rémlik csak a 2,0 és a 2,3-as volt. a 2,0 turbó megintcsak angol motor volt. Rosszul emlékszem? De ez már off.
2010. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!