Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek, ha defektet kapok...

Mit tegyek, ha defektet kapok két település között?

Figyelt kérdés
A Toyota Aygoban nincs pótkerék, csak ilyen kompresszoros pumpa. Mondjuk defektes kereket amúgy is fölösleges lenne fújtatni, de ez egy másik kérdés. Nincs olyan barátom, ismerősöm, aki el tudna jönni segíteni. És nem vagyok olyan kondiban, hogy 10-20 kilométert gyalogoljak a következő városig. Szóval ilyen helyzetben mit tegyek, kit szokás hívni? Köszönöm a hasznos válaszokat!

#teendő #defekt #a prérin #segítség hívás
2022. jan. 24. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vannak 0-24-ben hívható mobilgumis cégek. Kimennek és megjavítják vagy cserélik a gumidat. Nem olcsó, de az autómentőhöz képest olcsóbb.


Ha nincs telefonod/térerőd, akkor kreatívnak kell lenned: pl. leintesz valakit, akinek van működő telefonja vagy el tud vinni a legközelebbi olyan helyig ahonnan tudsz telefonálni.

2022. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Ez a modern technika, pótkerék sincs, fejlődünk visszafelé...

Azt javaslom, szerezz be pótkereket. Hosszabb utak esetén meg beraksz két kereket a másik garnitúrából, párban cserélheted ideiglenesen. Jobb mint a virsligumi...

2022. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12es! Nem tudjuk hogy régebbi vagy újabb aygo, de azért nincs benne, mert az egy kicsike autó aprócska csomagtérrel így gyárilag nem raktak bele. Viszont nem rég féltettem egy kérdést, mert azt hittem csak a méret ami befolyásolja hogy van e az autóban vagy sem. Hanem a gyártó, mert új nagy kombi autóban sincs mindegyikben. Szerintem alap dolog lenne egy olyan autóban amiben el fér.
2022. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Újabb Aygo, el sem férne benne egy pótkerék, de szerintem is alap lenne. Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat!
2022. jan. 25. 12:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem fér el még egy virsligumi sem... Annyi van, hogy beraksz pluszba olyan kereket amit akarsz, nem tiltja senki! Hogy a csomagtartóba rakod vagy a hátsó ülésre az a te dolgod, legyen rendesen rögzítve és ne szabaduljon el!

Nem értem, hogy mit nem lehetett ezen megérteni...

2022. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Toyota Corolla E210 (2020)nincs pótkerék csak javítókészlet. Viszont a csomagtartóban meg van a helye csak egy hungarocell betét volt benne. Ebbe volt a javítókészlet. Vettem felnit gumit emelőt hungarocell betét ki kerék be van pótkerék.
márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!