Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babszem méretű kavicsfelverődé...

Babszem méretű kavicsfelverődéssel mit lehet kezdeni első szélvédőn vezető oldalon?

Figyelt kérdés
Kisebb volt eredetileg de valamikor téli kaparászáykor benőtt az a rész vagy beljebb sikerült nyomni úgymond. Már hónapok óta ilyen ês nem szokott akadályozni de lehet így nem engedik át forgalmin. Mit lehet vele és mennyiért?
2022. jan. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont így jártam én is. A nagyobb bajt megelőzendő, a tiszta üvegre a luk fölé celluxcsíkot ragasztottam. Aztán találtam egy utcai ablakjavítót, aki rögtön lecseszett, hogy nem szabad a likat letakarni...ha nem látom, nem hiszem..nulla fok volt, ennek ellenére hip-hop 40 perc alatt tökéletesen eltüntette a kőfelverődés nyomát. Ráadásul barátságos árat kért. Mindez öt éve volt, azóta sem látom a javítás helyét.. Ez a vándorjavító a savanya park buszvárakozói oldalán áll egy sátorban(az aldi oldalán)..ha arra járok, integetek neki..kölcsönösen örülünk.


(olyan szuper szerszámkészlete volt, hogy tátva maradt a szám)

2022. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mickbro ***** válasza:
Szélvédő ragasztós ember, ha az nem jön be, akkor marad a csere.
2022. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kavics felverődést megtudják csinálni, amíg nem indul meg a repedés.
2022. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már nem sokat tehetsz. Amíg kicsi volt kellett volna javítani. Menjél autóüveg javítóhoz, majd megmondja van-e értelme még javítani, vagy csere.
2022. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!