Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Európai viszonylatban mennyire...

Európai viszonylatban mennyire jó minőségűek a MOL olajai, üzemanyagjai?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem átlagos.
2022. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem kb az ukrán földutak melletti noname benzinkutak minőségét sem biztos hogy hozza :)
2022. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy olyan dolog amiről majdnem mindenkinek lesz határozott véleménye, de tudni maroknyian tudnak róla bármi konkrétumot. :)
2022. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii válasza:
29%
Úgy tudom, nem túl jó. Az OMV sokkal minőségibb.
2022. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Valentino BROssi ***** válasza:
57%
Amilyet a szabvány előír. Olaszországban (IES) olasz szabvány szerinti, Csehországban cseh szabvány szerinti, Szlovákiában (Slovnaft) szlovák szabvány szerinti üzemanyag, de van verseny üzemanyag részlegük is (Panta Fuel) ami meg versenybenzint árul. Tudod: a nyugati multik sem hozzák a nyugati minőséget azonos áron Magyarországra, a hazai Red Bull sem olyan mint az osztrák, a magyar boltokban kapható Nutella sem olyan, mint a német - a MOL, Shell, OMV sem fog kivételt tenni, hiszen ezen a minőségi arbitrázson jól lehet keresni. Sőt, nagyon gyakran nem is a saját finomítóiból származó molekulát tankolod a kúton, hanem valami szlovén, román, orosz vagy egyéb forrásból jövő anyagot, ahogy simán előfordulhat, hogy ha valami nyugati benzinkúton megállsz akkor meg pont százhalombattai benzin fog jönni a töltőpisztolyból amit eladtak oda.
2022. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mickbro ***** válasza:

Nem tudom.

Az olajos flakonokon ott van a minősítés, h milyen szabványoknak felel meg az olaj. Reméljük tényleg az van a flakonban.

Raktam már az autómba MOL olajat, baja nem lett tőle. Nem szedtem szét, és nem mértem le az alkatrészeken a kopásokat...de hangra, kb. ugyanaz volt, mint a Fuchs olaj.

Állítólag nagyon sok hamisítvány van forgalomban az olajpiacon. Ha én hamisító lennék, inkább a népszerűbb olajokra mennék rá, pl. Castrol, Shell, Total, amikből sokat adnak el. A MOL nem népszerű, ezért talán kevésbé hamisítják. Nézd meg a népszerű alkatrész- olajkereskedéseket a neten, nincs MOL olaj!

Üzemanyagnál, meg inkább tankolok egy MOL kúton, mint egy noname falusi kúton.

2022. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Romániában tankoltam MOLnál tegnapelőtt 95ös benzint, kiváló. A MOL amúgy Magyarországon kivül is inkább jó minőségű, vagy akár prémium kútnak számít, nem noname kút.
2022. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!