Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megtartani vagy sem?

Megéri megtartani vagy sem?

Figyelt kérdés

Szoval van egy opel Astra f 1.6 si autóm ami motorikusan nagyon renben van és a menet tulajdonsága is nagyon jó de viszont karosszéria nem a legszebb jobb küszöb kivan rohadva szerintem teljes csere meg sárvédő is ill tanknyilás

És még hátsó lengéscsillapító tornyok is lakatolásra szorulnak kb menyit kérnének el ezekre a munkákra megéri belevàgni vagy nem érimeg rákölteni?


2022. jan. 4. 20:12
 1/3 Dzsoki ***** válasza:
Kedves kérdező!Amennyiben a hátsó lengéscsillapító torony lakatolásra szorul,akkor az első sem lehet sokkal jobb állapotban.Ugyanez vonatkozik a küszöbökre is.A hátsó,kerékjárat feletti ív rohadása,Opel betegség.Az rendben van? Az,hogy mennyiért csinálnák meg,nem tudjuk megmondani. Még,ha élőben látnánk,akkor sem.Bő 200,de inkább 300ezerből,talán kijön.Azért érdemes megtartani,mert így tudod,hogy mid van.Egy másik autónál,bizonytalan,hogy mit cseréltek benne és mit nem.
2022. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van fél milliód pluszba most autóra, akkor inkább vegyél egy jobbat. Ha nincs akkor szerintem használd így amíg nem lesz, bár nem tudom mennyire balesetveszélyes ez így.
2022. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
Tűzoltásnak a küszöb foltozása,a tornyok foltozása és a kerékjárati ív foltozása vagy javító ív hegesztetése.A tanknyílás környékének fémig csiszolása,alapozása,lefestése házilag.Jelenlegi állapotban,biztosan,nem megy át a vizsgán.A foltozások után,igen.Még 100ezerből is kijöhet,de idővel,mindent meg kell csináltatni!
2022. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!