Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ot megéri hosszútá...

Peugeot 206-ot megéri hosszútávon megtartani?

Figyelt kérdés
Van egy 1.4 XS-em és én nagyon szeretem. Kellemes vezetni, jól néz ki és imádom hogy ilyen kicsi. Nem is tervezek más autót venni egyenlőre, így eljátszadoztam a gondolattal mi lenne ha mondjuk nem adom el és egy 20 év múlva még akár egy OT vizsgát is csináltatnék.

2019. okt. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.
2019. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem igazán. 20 év múlva sem fog sokat érni, mivel tucatautó.
2019. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Attól hogy tucat autó még megtarthatja... Hajrá OT 😆
2019. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Méghogy a tucatautó értéktelen. Ez a hét vicce!

Láttad te már mennyi egy OT rendszámos Opel Kadett ára? 20 évvel ezelőtt nem volt ennél lenézettebb típus.

2019. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Azért egy Opel Kadett sokkal jobb OT-s alap mint egy 206-os Peugeot...


Ha szereted tartsd meg, akár OT-zhatod is egyszer de értéke gyakorlatilag nem lesz annak az autónak sosem.

2019. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5#

Ezt majd az idő eldönti apafej. Bolond aki azt hiszi a jövőbe lát.

2019. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Ez így van, senki sem lát a jövőbe...


De kétlem, hogy pont egy 206-os peugeot lenne értékes autó 20+ év múlva. A mai autók már nem olyanok mint a régiek.

Pl. Opel kadett VS Peugeot 206.


A kadett több vezetési élményt ad, közvetlenebbül átjön az, hogy autót vezetsz. Otthon elbütykölgeted mert egyszerű paripa.


A 206 már sokkal sterilebb vezetési élményt ad, alkatrész tuti lesz hozzá jó ideig utángyártott mert tömeg autó.

De szerintem semmi extrát nem ad, ezért sosem lesz értékes autó.

Igazság szerint a Peugeot 205 GTI-n kívűl nem tudok más francia autót mondani ami jó OT-s autó... szóval nem éppen arról híres a Peugeot, hogy jó és időtálló autókat csinál :)

2019. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!