Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jön be külsőre? 10/?

Mennyire jön be külsőre? 10/?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 2. 15:24
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
25 szavazat
 1/6 anonim válasza:
78%

Persze értelekel mint motor,de amúgy nem vennék ilyet szerintem.

Sport motorok, Nakedek, Túramotorok és ezeknek a keveréke tetszik. Persze kicsit más kategória de még a az enduro és cross gépek is tetszenek.

5pont.

2022. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pár éve Ausztriában pont belecsöppentem egy ilyen Harley találkozóba. Ha erre gerjedsz akkor érdemes kinézni oda, mert nagy csudákat látni.

https://www.youtube.com/watch?v=2vRrCh1fqJ8


Azután amikor kint jártam az USA-ban Daytonában, ott még komolyabb mocik vannak.

Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=SZ4X7nECOck

2022. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közel áll ahhoz, ami nekem bejön, de szerintem túl "modern" akar lenni ezekkel az össze-vissza színekkel és a magas kipufogóval. A Fat Bobok például eléggé hasonlít hozzá, de kevésbé akar értelmetlenül modern lenni, mégsem unalmas és tradicionális. A Sportster az a motor, amit telenyomnak olyan dolgokkal, amiknek semmi értelme, de legalább különc lesz tőle. Olyanokat céloz meg, mint amilyen emberekből itt is van sok, bár főleg autós berkekben, mikor olyan kérdést tesz fel, hogy első autót keres, csak 1 milliója van rá, de ő szeretne valami nagyon menő vagány különc autót. Igazi hülyegyerek hozzáállás. Na, az ilyeneknek szól a Sportster.
2022. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3.


Érdekes amit írsz…

Az egyik dolog ami miatt én is gondolkodom ebben, az tényleg a kedvező ára.


Viszont imádom a Harleykat (még nem volt), de csak egy 24 éves “hülyegyerek” vagyok, a stílusokban nincs semmi retrós, pont ezért tetszik a kicsit modernebb megjelenés.

Ha egy tipikus Harleyt vennék, lehet sokkal inkább ilyen pózernek néznének, nem?


Persze tudom, eleve gáz hogy ezzel foglalkozom, hogy ki mit gondol rólam…

De legalább őszinte vagyok azzal kapcsolatban, hogy nem tudom teljesen lesz@rni.

2022. jan. 2. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát pont kezdtem volna írni, hogy szard le ki mit gondol, aztán elolvastam az utolsó sort is. :D Ebben az esetben meg csak ismételni tudom magam, hogy a Fat Bob szerintem sokkal jobban néz ki, azzal együtt, hogy eléggé minimális a különbség. De ami különbség van, az sokat számít.


A Harley egyébként szerintem olyan márka, amit talán akkor kellene vennie az embernek, ha értékeli a hagyományt. Nem hinném, hogy egy tradicionális Harleyval pózernek gondolna bárki, ellenben ha valami retró külsejű Suzukit vennél, azzal már sokkal inkább. Mert a retró Suzuki az nem egy olyan dolog, amit az ember készpénznek vesz. Ellenben a Harley kb. mindenki szemében a klasszikus, amerikai képet veti fel.

2022. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a forma bejön. A kipuffogót lecserélném valami vékonyabbra mert ez a nagy kályhacső nem jön be.

Sok motornak a jobb oldala szebb mint a bal (amerre dől oldalsztenderen) na itt ez hatványozottan igaz. A bal oldalra tettek mindent ami esztétikailag nem túl szépre sikerült.

2023. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!