Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyíre károsodik a magasnyom...

Mennyíre károsodik a magasnyomású pumpa ha le levegősödik a rendszer és 1 percig indítózom?

Figyelt kérdés

Sajnos ez történt:(

Nem vettem észre semmi hibát az autón de nem hagy nyugodni.



2021. máj. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A levegősödéstől semmi baja nem lesz.
2021. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az inkább akkor makkanna meg, ha üzemanyag nélkül, motorfékkel állna meg az autó nagy sebességről.
2021. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy nem volt bent üzemanyag a csőben úgy próbáltam indítani, vagyis elvileg szárazon ment?,gázolaj szűrő csere után ,majd csak lett fel nyomva cső gázolajjal.és indult el egyszerre.

Remélem volt annyi feltámadt gázolaj ami valamennyire tudta kenni. 180 ezer van az autóban ha csak kb 25 ezer km károsodott így az nem gond még akkor nem vészes de ha 50 ezer km nyit kopott az szomorú lenne :(

2021. máj. 25. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltapadt*
2021. máj. 25. 19:20
 5/7 crudy ***** válasza:
90%
Se 25 se 50 ezernyit nem kopott, az elhasznalodasokat meg eleg nehez kilometerekben merni. Minden dizelre es benzines autora igaz, hogy ha le levegosodik a rendszer akkor az uzemanyagszivattyunak egy darabig nyomnia kell mig eljut a nafta a befecskendezoig. Ez alatt nyilvan a nagynyomasu nem kap kenest, de az van, hogy mashogy nem lehet megoldani. Nem lesz ettol baja, nem fog kevesebbet menni 35 es 50 ezrekkel.
2021. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Crudy megnyugtattál köszönöm, én a 25 ezerbe pedig bele is nyugodtam volna :)
2021. máj. 25. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

a gyárak úgy gyártják a pumpát(is), hogy ez a hiba mindenkinél előfordulhat.


Nyugi, nem károsodott.

2021. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!