Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell hozzá hogy jobb legyen?

Mi kell hozzá hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Van egy Piaggio Typhoon gyári 50es robogóm. Mit vegyek bele hogy picivel jobban gyorsuljon és a végsebesség nagyobb legyen??? 70es hengert nem szeretnek mert a főtengelyt az tönkre tenné. Írjatok ötleteket. köszi
2010. szept. 6. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban azt akarod hogy jobban gyorsuljon és nagyobb legyen a végsebessége, elkerülhetetlen hogy ne cseréld le a fél motort. Talán egy kipufogó és egy légszűrő csere és keverési arány beállítása után már lehet érezni a különbséget.
2010. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha. Így gyárilag is jól megy. Kipufogóra én is gondoltam. Esetleg 17,5 dellorto karbi vagy Malossi variátor is segítene a dolgokon? Meg olyanról is hallottam, hogy könnyebb görgő és erősebb kontraszt és kuplungrugó is segítene vmennyit. Hozzáteszem hogy nem egy versenyrobogót akarok:D
2010. szept. 7. 20:12
 3/3 Malaboy ***** válasza:
Ha már karbit cserélsz, cserélj főtengelyt, ha aztis, akkor érdemes hengert is cserélned...Nem egy olcsó mulatság ez. Vegyél egy gyári 100 ccm-es motort, 50es papirokkal.
2010. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!