Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóban lett kuplung...

Az autóban lett kuplung cserélve, de a feléig fel kell engedni hogy megmoccanjon az autó, hogyan lehet így gyorsan elindulni?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és most egy ilyen autót fogok vezetni, nagyon furcsa hogy ennyit kell rajta engedni. Gyors forgalmú útra ha rá akarok kanyarodni akkor nem mehetek ki hússzal. Hogyan tudnék gyorsan elindulni. Engedem a kuplungot és ha érzem hogy fog, akkor gáz és engedhetem kicsit gyorsabban? Vagy úgy lehet rángat
2021. dec. 14. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Mi lenne ha megpróbálnád??

De ha ott fog akkor az tökéletes és ha még egy kicsit engeded akkor meg teljesen kell fogni neki.

2021. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Mert szerinted hol kéne elkezdeni fognia? Alapból, egy jól beállított kuplungnál a pedál 3/4-énél kezd fogni.🤷‍♂️
2021. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy kezdő vagyok, nem értek hozzá. Nekem furcsa volt hogy a felénél kezd el fogni, azért mert az oktató autón se ott fogott, illetve vezettem még két benzines autót, azokon sem ott fogott. Ezért nagyon furcsa most hogy ennyit kell rajta engedni. Akkor is furcsa ha alapjáraton ez a normális. Praktikákat várok továbbra is gyorsabb elindulásra.
2021. dec. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!