Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatóradar beszerelés, de...

Tolatóradar beszerelés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Most vettem egy MK2 Ford Focus autót, viszont szeretnék bele egy tolatóradart. Nem szeretném a lökhárítót szétfúrni, majd fényeztetni, éppen ezért egy rendszámtábla keretbe épített 3 szenzoros tolatóradart néztem ki. A probléma ott kezdődik, hogy ugye ezeknek az autóknak nem a lökhárítón, hanem a csomagtartó ajtó alján helyezkedik el a rendszámtábla, így nem tudom hogyan lehetne úgy megoldani a vezetékelést és rákötni a tolatólámpára, hogy azok ne törjenek meg a csomagtartó nyitás-zárása közben.

2021. dec. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy a többi 10-15 vezeték, ami megy csomagtérajtóba. Persze azok is megtörnek, de valahogy oda kell jutni az áramnak.

Ezt a rendszámos megoldást nem tartom túl jónak, a széleivel simán megfoghatsz valamit, hogy nem látja.

2021. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vortrex ***** válasza:
Mért akarod fényeztetni fúrás után ?
2021. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Színre fújásra gondoltam, bocsi. De amúgy se igazán szeretném szétfúrkálni. Jobb lenne a rendszámtáblás, még ha annyira nem is fedi le a széleket. Tudok tolatni, fontosabb a biztonság.
2021. dec. 6. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
rendszámtáblás gagyi , veszel + lökhárítót és azt kifúrod
2021. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

rendszámtáblásban nem bíznék, egyenesen hátra még csak-csak, de az autó sarkait nem látja

színre fújni nem lehet, bejelez ha festék van rajta. Egyszerűen olyat kell venni, ami alapból hasonló

2021. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szereltem be egy 2006-os Ford Focosba. A lökhárító előtt lévő műanyag borítást fúrtam át, majd oda helyeztem a "bizgentyűket" és egy ragasztó pisztollyal erősítettem meg. A megfelelő vezetéket rákötöttem a tolató lámpa vezetékére. A kábeleket összefogtam és kötegelővel a lökhárító fém vasához rögzítettem. A csomagtartó bal oldalánál van egy műanyag kupakkal fedett gyári kerek lyuk, ott behoztam a vezetékeket, a bi-bi*t felrögzítettem a csomagtartóban és tökéletesen működött.
2021. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 nekem is is színre van fújva, működik normálisan.
2021. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!