Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy skoda 120-as mennyit...

Egy skoda 120-as mennyit eszik 100km-en?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

az a kérdés, hogy motorolajat vagy benzint?

olajat, kb. 1 litert,

benzint, 90-es tempónál, országúton kb. 7 litert,

Pesten (városi forgalomban) 10 lityit

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Benzinre voltam kiváncsi!Hát a 10 l nem kevés...:o

Köszi a választ!

2010. szept. 5. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt 7 évig.

8 a vegyes fogyasztás, de nagyon nem megy.

Inkább egy 1200 Lada, az 1-2 literrel eszik többet, de MEGY, GYORSUL, és van benne FŰTÉS

2010. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én gyorsulni nem akarok vele,csak szép öregurassan...

Nekünk 17 éve volt egyébkénbt 120-as skodánk és fütőtt télen mint a rosebb semmi baja nem volt! Csak úgy nosztalgiáztam,hogy mi lenne ha beruháznék egy ilyenre,mert szerettem a skodát egyébként:)

2010. szept. 5. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy vezetsz... Én minden kocsival gyári norma alatt vagyok...
2010. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok a száguldozós időszakomon...,csak normális tempóban..,hova siessek?:D
2010. szept. 5. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Hali! Nézegettem én is a hasznaltauto.hu-n a 120as "Bodrikat", 5-ös váltóval már kb 100-150.000-ért vehetsz szuper állapotú (nem szétrohadt) gyári GLS-t ami köztudottan jobb mint az alap 120L-es. Tény, hogy nem a gyorsulás ellovasa, és az előzést is nagyon meg kell gondolni vele, de elautókázni tökéletesen jó vele. Ha pedig azt akarod, hogy jobban menjen, rá lehet tenni átalakítás nélkül a régi kétkörlámpás lada karburátorát. Nekem úgy volt megcsinálva ezt innen tudom, és max egy literrel evett többet vagyis városban úgy 9 litert. Ez ladakarburátorral elég jó érték. De ha rászánod a pénzt, vegyél bontóból egy favorit motort bele, szerelő kicseréli a kuplungszerkezetet, hogy össze lehessen szerelni, és már mehet is az 1.3-as favoritmotorral ami elég jó menetteljesítményt ad a kis BODRI kaszninak. Nekem 120GLS volt, és tévhit hogy forralja a vizet, mert ha jó a vízgomba, és a termosztát, akkor kutya baja. Én sok sok Q-t húztam vele futóval nyári hőségben, és semmi baja nem volt. Kapcsolósra csináltam a hűtőventillátort és ha melegedett rákapcsoltam. Szerintem ha kifogsz egy szép állapotút és nem 40.000ért veszel szétrohadt szart, akkor sokan meg fogják irigyelni mert egyre ritkább autó évről évre. Üdv.
2010. szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én már túl vagyok a száguldozós időszakomon...,csak normális tempóban..,hova siessek?:D"

azért városban nem igazán a tempó számít, hanem a vezetési stílus :)

2010. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, éppen ezért nem szabad használtautónak pesti autót venni. Ott igazán szeretik a skoda 105-120-asokat pörgetni, pedig a skoda hosszú löketű motorja pont ezt nem szereti. Ellenpéldaként ez a fajta skoda motor nem szereti a 90-et 120-at. Ha 80-as tempóval mész vele árkon-bokron elmegy 5,5-6 literrel. Persze nem pestre való
2010. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bunkókám, vissza kéne venni. Senki nem személyeskedett veled, hogy megengedd magadnak ezt a stílust.
2010. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!