Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyi idő megtanulni...

Kb. mennyi idő megtanulni normálisan vezetni, ha már van autó?

Figyelt kérdés

Én 1 hónapja vezetek, de még előfordulnak ilyen bakik, hogy kihajtok véletlen mikor nem kéne, meg üresbe rakom véletlen, meg ilyenek. Néha le is fulladok véletlen, bár az ritka. Mennyi idő megtanulni normálisna vezetni?

Városba pl nem is mertem még menni


2021. nov. 24. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem célszerűbb lenne km-ben meghatározni, mint időben...

Mondjuk akkor is személyfüggő...

2021. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És kilométerben mennyi?
2021. nov. 24. 08:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"kihajtok véletlen mikor nem kéne, meg üresbe rakom véletlen, meg ilyenek. Néha le is fulladok véletlen"


Most no offense de neked megvan a jogsid és úgy vezetsz 1 hónapra önállóan vagy 1 hónapja kezdted oktatóval?

2021. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Első :(
2021. nov. 24. 08:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
"akkor is személyfüggő.." mondjuk 10ezer kilométer, vagy több
2021. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#3 Szerintem úgy értette, hogy már megvan neki.


Egyébként ilyenek velem is előfordultak kérdező, sőt előbbi eset, hogy kihajtok mikor nem kéne még most is előfordul nagy ritkán. Emberek vagyunk, hibázunk, ez van. Intek egy bocsit és kész. Nyilván olyat nem szoktam benézni, hogy emiatt a másik félnek erősen satuznia, esetleg irányt váltania kelljen, olyan hibák ezek, hogy egy elég szokott lenni maximum egy határozottabb fékre lépés a másiktól.

2021. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most olyat hibáztam, hogy nagyon fékeznie se kellett az illetőnek, mégis rámdudált. Meg általában nagyobb hibák nem szoktak lenni.
2021. nov. 24. 09:02
 8/18 A kérdező kommentje:
Aztán dühből kielőzött. Az mondjuk vicces
2021. nov. 24. 09:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra kíváncsi vagyok, milyen körülmények között gyakorolsz.

Említetted, hogy városban nem is mersz menni.

Pedig ott kellene olyan helyeken ahol gyér a forgalom, nincsenek lámpák, de azért elég szélesek az utak, meg tudnak előzni, ha úgy alakul.

Országúton, egyenesen haladva nem sokat tanulsz, és ha lasssú vagy , azért fognak rád dudálni, rutin nélkül meg felelőtlenség gyorsan menni.

Városban 30-40-50-es tempóban sokkal gyorsabban tanulsz, sokat kell váltani, megállni, elindulni.

2021. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Városban tanulok, de ugye meg van szokva a város és úgy
2021. nov. 24. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!