Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?

Mi lehet a baja az autómnak?

Figyelt kérdés
Azt mutatja a műszerfalon, hogy túl meleg a hűtővíz hőfoka, teljesen a maximumra megy.A víz nem fogy, és nem is forr, megnéztem.A termosztát is jó, nem értem mi lehet a probléma.Ma mentem vele és egyszer csak megállt, aztán 10 perc múlva sokadik indításra indult csak el.
2010. szept. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Beindul a ventillátor, ha felmelegszik kritikusra a víz? Mert ha nem, akkor azt jó volna megnézned. A motorod bánhatja.
2010. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beindul a ventilátor.
2010. szept. 4. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem pörög jobban?
2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi?
2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honda civic 1600 köbcenti, benzines 1993as.
2010. szept. 4. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

www.crxforum.flix.hu


ott megfogják tudni mondani..

2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a vízhőfok gomba vagy hogyan hívják ami a vízrendszerbe van építve visszajelző lehet az ment tönkre !

Ez azt hiszem olyan mint az olajnyomásgomba ez is egy kis műszer ami bevan építve valahova!Na mind1 ezek érzékelik a hőt és mutatják a sofőrnek hogy mekkora a hőfok :)

És lehet hogy az elektronika leállítja az autót mert az a gomba jelez neki ,de jobb szervízbe vinni ott majd megmondják!

2010. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!