Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár az összes autószerel...

Miért jár az összes autószerelő, autókereskedő, nepper 15 éves kocsikkal? Csórók vagy pedig régi autók "jobbak"?

Figyelt kérdés
becsületnepper is egy kőkorszaki audival megy Németországba mindig.
2021. nov. 20. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

"mivan?"


Google fordító, ha problémát jelent a magyar nyelv! Melyik mondatot vagy szót nem érted?

Egy másik kérdésnél pont erre válaszoltak pár perccel az előtt, hogy kiírtad volna a kérdésedet. A lényeget onnen beidéztem. Azaz igen, a régebbi, 2000-es évek autói bizonyos szempontból jobbak.

Így remélem érthető.

Érdekes, hogy akik lényegében ugyanazt írták, őket értetted és felpontoztad... hogy is van ez?! Mindegy... úgy sincs sok értelme ennek a pontozósdinak!

Jöhet erre is nyugodtan a lepontozás!

Szívesen.

2021. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
veszekedni feltettem egy normális kérdést, nem értem mit hadoválsz, légyszíves ne írj többet ide
2021. nov. 20. 11:39
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Kikérem magamnak.. nem járok 15 éves kocsikkal.


32 éves a jövős-menős gépem. :)

2021. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a mondás is tartja, a suszternek mindig lyukas a cipője.
2021. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Kikérem magamnak.. 32 évesen nem lukas. :)
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Autószerelő vagyok, nekem is az egyik autóm 28, a másik 22 éves.

A fiatalabb egy Audi, minden extrával ami nekem fontos. Klíma, ülésfűtés, xenon, tolatóradar, napfénytető, fűtött tükör. Egy tempomatot majd még rakok bele, csak időm nincs rá. Természetesen tdi.

Nevetségesen olcsón javítható, mellette kényelmes. Tudnék venni úgymond korszerű autót is, de minek? Szívassam magam dpf, neadj Isten Adblue problémákkal? A rosszabnál rosszabb konstrukciójú motorokkal? A kismillió elektromos problémával amit a 10 évesen már töredező, ráadásul alulméretezett kábelek okoznak?

Dehogy is! Jó nekem ez, ameddig be nem tiltják. Lehet hogy veszek mellé egy korabeli A8-at, vagy e39-t is, hobbi célból.


A 90-es években készültek a legjobb autók. Itt még volt versenyszellem, a tecnológia meg már adott volt. Minden gyártó meg akarta mutatni hogy ő a legjobb, az EU meg még nem elrugaszkodott kibocsátási normákkal szívatta őket.

Most igazából ipari hulladékokat gyártanak. Nem cél, hogy az autó tartós legyen. Bírjon ki 10 évet úgy, hogy nem eszi meg a rozsda, (mert gyári alváz és üregvédelem már nincs) a motorja meg menjen el 200 ezret (utána lehetőleg úgy menjen tönkre hogy ne legyen javítható).Utána vedd meg a következőt. Nesze neked környezetvédelem.

Jó nekem a régi autó. Itt még a mérnökök inkább túlméreteztek, mint alul.

2021. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek szerelőt Vadi új autóval jár. A sajátját nem szereli mert az drága.
2021. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!