Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt budapesti Simson-osok?

Vannak itt budapesti Simson-osok?

Figyelt kérdés
én azvagyok:D
2010. szept. 2. 20:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ügyesvagy:D
2010. szept. 2. 22:53
 12/17 anonim ***** válasza:

10évig geccsoltam a forgalomba simsonnal,ezért lettem budapesti robogós.Most már élvezem a budapesti közlekedést ,nem úgy mint 10évig.


előnyei:

-nem kell tartani az alapjáratott,piros lámpánál.

-nem tötymörgök indulásnál az autók előtt,mert szinte bármilyen autónál jobban gyorsúl 60ig.

-a budai hegyekre úgy felmegy,hogy eggyáltalán észre se vesszi.(a simson 2be rendesen kérte az erőtt,nemritkán visszakelett raknom 1be is)

-a váltó nem esszi meg a cipőd orrészét,2 hetente.

-esős időbe nemvagy térdig, csupa víz meg sár.

-forgalmas benzinkutaknál nemkell a kevergetéssel foglalkozni.

-a km óra és a irányjelző állandóan megbizhatóan működik.

-jobban pakolható.(lábrészhez és sisaktartóba)stb...

-nemkell havonta kuplunglamellákat és kuplung bowdent cserélgetni.

-ja és 100x üzembiztosabb.


ui:a simsont is és a robogót is pizzafutár munkára használtam/használom.

2010. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, kedves utolsó, mikor kifogsz egy szar, szétgányolt, agyonhajtott Simsont, és azt próbálod összehasonlítani egy modernebb, jobb állapotú robogóval...
2010. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10:25-ös válaszolónak:


-nem kell tartani az alapjáratott,piros lámpánál.

-nem tötymörgök indulásnál az autók előtt,mert szinte bármilyen autónál jobban gyorsúl 60ig.

-a budai hegyekre úgy felmegy,hogy eggyáltalán észre se vesszi.(a simson 2be rendesen kérte az erőtt,nemritkán visszakelett raknom 1be is)

-a váltó nem esszi meg a cipőd orrészét,2 hetente.


Az eddigi felvetéseidre összegezve egy válasz: nem kell egy olcsón vett/szerzett, elcseszett simsonból kiindulni, és ha mindezeket nem tudod otthon megjavítani, akkor ne a simsont szidd, hanem magadat, mert nem vagy motorra való.


-esős időbe nemvagy térdig, csupa víz meg sár.

Erre már régen kitalálta a Simson gyár a Schwalbe-t, később pedig az SR50-et.


-forgalmas benzinkutaknál nemkell a kevergetéssel foglalkozni.

Egy normális, kétüteművel motorozó ember otthon megcsinálja magának a "koktélt" (olaj, adalékok), zsebben egy 2-3 decis üvegben elfér és a benzinkúton csak belöttyinti a tankba.


-a km óra és a irányjelző állandóan megbizhatóan működik.

Lásd az első észrevételekre adott választ.


-jobban pakolható.(lábrészhez és sisaktartóba)stb...

Simsonnal túráztam sokat, több száz- sőt ezer kilométeres túrákat. Sátor, hálózsák, kaja, ruha, minden elpakolható úgy, hogy még kényelmesen is ültem. Érteni kell hozzá.


-nemkell havonta kuplunglamellákat és kuplung bowdent cserélgetni.

Qrva szar volt a simsonod és te piszokul nem értettél hozzá. Sem a vezetéséhez, sem a karbantartásához.


-ja és 100x üzembiztosabb.

Az előzőek alapján neked lehet, hogy jobb, de akkor sem vagy motoros...

2010. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Figy gyerek:nagyon sok simsonom volt lehet jobban értek a szereléshez mint te valaha is fogsz.


Az egy nagyon megkimélt jó állapotu simson volt.De ha figyelted az írásom akkor azt is olvastad hogy pizzafutár vagyok ami azzal jár,hogy napi 100-200km ami havi kb :havi 3000km.


Na ezt nem birta a simson de a robogó az lazán.


Ezt verd már abba a frissen szerzett friss jogosítványos 14éves agyadba.

2010. szept. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Az előzőek alapján neked lehet, hogy jobb, de akkor sem vagy motoros..."


Nem csak 15éve motorozok 750-1100 ccm motorokkal.


De az a lényeg,hogy te biztos ku..a nagy motoros lehetsz a simsonodal :)

2010. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is futárkodtam, simsonnal, napi 150 km-t, "gyerekagy". És érdekes, hogy nekem bírta, csak tankolni kellett. Normálisan kell használni. A koromról és tapasztalatomról: 36 éves vagyok, és már több tucatnyi motorom volt, smkp-től az 1000-es nagygépekig. Motorozni akkor is tudni kell. Ez alatt pedig nem azt értem, hogy csak húzom neki, mert húde megy. Részemről téma lezárva.
2010. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!