Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonomba bele törött az...

A simsonomba bele törött az egyik henger tőcsavar. Hogy lehetne kiszedni?

Figyelt kérdés
A blokk részéből éppen egy picit lóg csak ki.Van valami ötletetek?
2010. szept. 2. 14:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olyan 2-3mm lóg ki max.Ilyen csavarmentőm az nincs.Ha kifúrom és megpróbálok egy akkora méretű csavart belehajtani, mint a fúrás akkor az nem tud bele menetet vágni?De asszem marad a csavarhúzos megoldás.Más lehetőségem nincs.
2010. szept. 3. 14:27
 12/15 A kérdező kommentje:
De amúgy csak állványos fúróval lehet kifúrni nem?
2010. szept. 3. 19:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Hello, én írtam azt, hogy hegessz rá egy anyát a kilógó részre, 2-3 milliméter elég ahhoz hogy megcsináld amit írtam, nem kell, hogy az anya úgymond fogja is a beleszakadt csavart, csak kapjon rá arra a részre amennyi kilóg, esetleg üsd rá kalapáccsal amennyire lehet, menjen bele az anyába majd a csavaranya "üregébe" kell pöttyinteni hegesztővel, az majd megadja a kötést és ki tudod hajtani
2010. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem muszáj anyát ráhegeszteni.

Egyzserűbb ha egy fémrudat/csövet hegesztesz rá és annál fogva kicsavarod

2010. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na sikerült.Ráhegesztettünk egy anyát és kihúztuk.:)
2010. szept. 7. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!