Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Transmitte...

Mi a véleményetek a Transmitter-ről?

Figyelt kérdés

Egy barátom ajánlotta, hogy inkább egy transmitter-t vegyek, minthogy jó pár ezret kiadjak egy CD-s autórádióért és tulajdonképpen igaza lehet. Utána olvastam és nekem is jobban megérné ha pendrive-ra rárakhatnám a zenéket és nem kellene mindig CD-ket vennem és azokat kiírnom. (Nem beszélve arról, hogy 1500-3000 Ft-ért már lehet kapni ilyen szerkenytűket)


Van valakinek bármiféle tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Illetve a transmittert bent lehet hagyni a szivargyújtóban, amikor nem használom az autót vagy érdemes inkább kivenni? (mert esetleg lemerül az akksi)


2010. szept. 1. 16:36
1 2
 11/11 Dj.N4tk0 válasza:

Én nem rég vettem egyet.

Nem rossz kütyü, de nagyon gyenge a hangminősége.

Rá van írva a dobozára, hogy 20-16000 Hz-es frekvenciatratomány. Persze a neten a vásárlás előtt a termék leírásában erről nem volt infó. :/

Ez egy elég gyenge tartomány. Minimum 20-20000 Hz-nek kéne lennie.

Számomra ez nem lesz egy tartós megoldás, az biztos.

Jobb, ha lecserélem a rádiót, mindegy milyen drága.

2018. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!