Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Transmitte...

Mi a véleményetek a Transmitter-ről?

Figyelt kérdés

Egy barátom ajánlotta, hogy inkább egy transmitter-t vegyek, minthogy jó pár ezret kiadjak egy CD-s autórádióért és tulajdonképpen igaza lehet. Utána olvastam és nekem is jobban megérné ha pendrive-ra rárakhatnám a zenéket és nem kellene mindig CD-ket vennem és azokat kiírnom. (Nem beszélve arról, hogy 1500-3000 Ft-ért már lehet kapni ilyen szerkenytűket)


Van valakinek bármiféle tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Illetve a transmittert bent lehet hagyni a szivargyújtóban, amikor nem használom az autót vagy érdemes inkább kivenni? (mert esetleg lemerül az akksi)


2010. szept. 1. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindig kivenném, mert lemerítheti, vagy akár zárlatos is lehet és kigyulladhat..

Meg gondolom a mitternek se jó, ha folyamatosan készenlétbe van.


Énis gondolkodtam már ezen, lehet veszek majd.

Mert az én kocsim elég régi, és teljesen gyári, beleértve a rádiót is.

Ígyhát az kazettás :D

De nem akarom lecserélni, mert Sony, és szebben szól mint sok új darab, másrészt meg így korhű.


Bár azt meg nemtudom, hogy mennyire egészséges a rádióhullámokban ücsörögni :S

2010. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van,nem rossz dolog .De mi soha nem hagyjuk bedugva.
2010. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi elemről működtetjük a transzmittert.
2010. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van transmitterem, és meg vagyok elégedve vele. Nem egy nagy minőség de kb úgy szól mintha rádiót hallgatnál.

Amennyibe kerül annyira jó.


Szerintem bennt lehet hagyni a szivargyújtóba de én nem próbáltam ki, végül is csak egy mozdulat az egész.

2010. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hasznos, kényelmes, olcsó


de ha egy kicsit is érdekel a hangminőség, akkor felejtsd el. most nem a zene üvöltetésére gondolok, hanem arra, hogy transzmitterrel soha az élteben nem fog olyan szépen, tisztán, minden frekvencián szólni amit hallgatsz, mint cdről.


szerintem nettó pénzkidobás. magánvélemény.

2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az ebay-en vettem Hong Kong-ból 1000 forintért, a célnak teljesen megfelel. Valóban nem szól a legjobban, de jobb minőségű rádióadók szintjét hozza, az pedig szerintem elég az autóba. Bedugva nem hagynám, mert világít, még a végén valaki betöri miatta az ablakot...
2010. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb kocsiban csak gyújtáson vagy ACC álláson van feszültség alatt a szivargyújtó csatlakozó. Amúgy gyatra minőségüek ezek a transmitterek, se hangban nem az igazi, se a jelerőssége. Egy új cd-és fejegység amin van elöl usb már 20körül kapható és biztos h szebben szól mint transzmiterrel. De pénz és igényfüggő a dolog.
2010. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is van de csaka baj van vele!

rajtam kivül van még vagy 3 haveromnak és ök is panaszkodnik...

pl.:minden külsös ok nélkül elhallgat, belemegy a kátyuba elhalgat... nekem ez ami most van eza 4....

hangminösége egy rakás sza...

ahogy a mondás is tartja"olcso hunak hig a leve"...

vegyél inkább egy memoriakártyás lejátszot kb 10be kerül és ugyan oylna jo mint a cd-s

2010. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha spórolni akartok, van otthon mp3, kazettás az autórádiód, én ezt ajánlom: [link]


Vettem egyet a Tescoba 1500ért. Tökéletesen szól, csak annyi a problémája, hogy a modernebb kazettás rádiók úgy érzékelik mintha véget ért volna a szalag és ezért vagy kiadják, vagy nem indítják el. Ilyenkor az a teendő, hogy ha beteszem beletekerek és a probléma megoldódott. Szerintem, ha valaki nem nagyon akar költekezni autórádióra, annak ez tökéletesen megfelel.

2010. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mind hasznos volt számomra!


Ez az utolsó kommentben lévő kazetta, hogy működik? :S

2010. szept. 4. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!