Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 70ccm-es hengerhez...

Simson S51 70ccm-es hengerhez milyen főtengelyt vegyek?

Figyelt kérdés
Gyárilag 51-es blokk, most 70-es henger van rajta (már így vettem) ki kell cserélnem a főtengelyt és nem tudom milyet vegyek bele! Néztem MZA erősített S51 főtengelyt és gyári új S70 főtengelyt két félét IFA és MZA! Én a gyári 70-es főtengelyre gondoltam, csak nem tudom, hogy jó-e az 51-es blokkba, mert hallottam olyat is, hogy nem jó bele

2021. szept. 29. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
FEZ-IFA sport főtengely s70 hez. Fel fogod ismerni kinézetéről. Az MZA túl drágának bizonyult nekem így a FEZ-t választottam. Pozitívat tudok csak mondani, én ugyan a sima kivitelt választottam, de 60-as hengerrel is birja a fordulatot és nem lett semmi baja sosem. 25-26 ezerért meg lehet kapni a 70-es kivitelt is garantáltan hasonló lesz a minőség. (Sárga dobozos főtengely a webáruházban)
2021. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!