Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rakják bele az emberek...

Miért rakják bele az emberek utólag a LED vagy xenont a sima lámpákba? És miért nem érdekli a rendőröket?

Figyelt kérdés

Szét vakítja az embert..

Legalább projektoros lámpába próbálná meg... Nem reflektorosba...


Két autóm van, a halogén projektorosoba próbáltam a ledet, abba sem világított szépen!! Nem vakító, de én sem látok!(Osram volt)

Xenon még elmegy projektoros lámpába, csak ami bele megy h1 v H7 az fényerő szempontból közel sincs a valódi hoz, épp hozzá a halogén szintet..

Csak én ahogy rájöttem hogy fos, dobtam is ki... Meg nem mentem vele forgalomba még nem tudom milyen..


2021. szept. 27. 05:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ötletem sincs, ez is egyfajta hóbort mert hát "menő" hogy hidegfehér mint a modern kocsiknál a xenon vagy a Led.

Valamelyik rendőrt érdekli. De egyik ismerősöm még rosszabbul járt, a LED izzó megolvasztotta a fényszóróját és csere lett a vége, jó hogy tűz nem lett belőle.

2021. szept. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra még van pénzük, autóra nincs
2021. szept. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Mert menő a hideg fehér. Mégis miért.

A rendőr miért nem foglalkozik vele? Mert kicsi az árrés.

2021. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert menő a hideg fehér."

xd

2021. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem azzal van bajom, hogy belerakják, mert a hideg fehér bizonyítottan jobb megvilágításra, mint a meleg (cserébe persze jobban fárasztja a szemet, de az más kérdés).


A baj inkább az, hogy szar minőségűt használnak, nem is áll rendesen a foglalatban, a foncsor is szar, meg még csak be sincs állítva. És a galambokat világítják a tetőn, meg a szembejövők szemét. Hagyományos izzó is lehet ugyanolyan szar, meg led/xenon is lehet jó, bár a led/xenon ritkán az, de ha végignézünk az autókon,akkor hagyományosból is 10 autóból legalább 5-ön szar.

2021. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Ez arról szól, hogy álmodik a nyomor... 😃


Nincs pénze drága autóra amiben van gyári xenon/led, de a 20 éves vackába belebarkacsol valamit és ettől úgy érzi neki is van keresni valója az úton.


Közben meg pont mindegy volna az egész...

2021. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Előbb leugatod őket aztán leírod, hogy te is megpróbáltad. Ittenem.
2021. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám szórakozott ilyen utólagos szettekkel, de három utan feladta. Mindig elszállt valami bennük, ráadásul az izzó sem a lámpa fókuszpontjában volt, így össze-vissza világított.
2021. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ellenőrizhetnék azt is hogy ha vakít a lámpa, akkor kötelezhetnék a beállíttatásra.

Elég sok autónak össze vissza világít a lámpája.

Csak azt szabadna engedni amilyet gyárilag beletettek .

2021. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7# látom végig már nem sikerült olvasni.

Bár nem vitatkozom, kipróbáltam.

De sajnos az utáni mondat elkerülte a szemed..

Mindegy is.

2021. szept. 27. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!